Chlebak Emile Henry, biały

EH108750 Emile Henry Emile Henry
539.99 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
EH108750
Wymiary
Długość 22 cm
Szerokość 10 cm
Wysokość 2 cm
Materiały
Ceramika, drewno
Gwarancja
10 lat

Opis produktu

Chlebak Emile Henry w białym kolorze ma drewnianą podstawkę, która może służyć za deskę do krojenia.

Pojemnik na pieczywo Emile Henry to połączenie elegancji we francuskim stylu oraz praktyczności nowoczesnych akcesoriów kuchennych. Chlebak ma wymiary 31,5 x 43,5 cm i podłużny kształt, który sprawia, że można w nim przechowywać różne rodzaje pieczywa - długie bagietki, okrągłe bochenki wiejskiego chleba, czy pyszne i chrupiące bułki.

Chlebak został wykonany z białej ceramiki, natomiast podstawę zrobiono z twardego i wytrzymałego drewna bukowego. Chlebak Emile Henry jest bardzo praktyczny i ma przemyślaną budowę - w razie potrzeby podstawki można używać jako niezależnej deski do krojenia chleba.

Powierzchnia podstawki została tak zaprojektowana, aby ułatwić krojenie pieczywa. Ponadto taki wygląd sprawia, że akcesorium zwraca uwagę i wyróżnia się na tle innych pojemników do przechowywania pieczywa.

Naturalne materiały takie jak ceramika czy drewno mają naturalne zdolności do regulowania poziomu wilgotności, dzięki czemu pieczywo dłużej pozostaje świeże i chrupiące.

Wykonane we Francji. Producent udziela 10-letniej gwarancji.

Cechy produktu:

  • ceramiczny pojemnik na chleb w białym kolorze,
  • podstawa z drewna bukowego, może służyć jako deska do krojenia,
  • elegancki wygląd i praktyczna budowa,
  • wykonane z naturalnych materiałów,
  • zrobione we Francji, 10 lat gwarancji.

Marka

Emile Henry to wyjątkowa, francuska ceramika, której początki produkcji sięgają 1850 r. i małego, rodzinnego warsztatu w południowej Burgundii. Z biegiem lat oferta Emile Henry powiększała się i dziś naczynia żaroodporne i akcesoria kuchenne tej marki są znane i cenione na całym świecie. W ofercie Emile Henry są obecnie także specjalistyczne naczynia do wypieku bagietek, terriny, czy pasztetów. Najwyższej jakości brytfanny ceramiczne otrzymuje się przez wypalanie w 1150 stopniach Celsjusza -  są wytrzymałe na uderzenia i odporne na zmiany temperatury.
W sklepie Czerwona Maszyna bardzo cenimy fakt, że produkty Emile Henry podlegają ręcznej kontroli jakości i są podpisane od spodu inicjałem pracownika, który je sprawdzał!

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię