Chochla Qualy Sparrow czarna

QL 10110-BK Qualy Qualy
45.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
QL 10110-BK
Wymiary
Długość 30 cm
Materiały
Tworzywo sztuczne

Opis produktu

Designerska chochla do nakładania prosto z garnka na talerze: porcji zup, sosów, bulionów, czy wyciągania z patelni klopsików. Uchwyt został wykonany w kształcie czarnego ptaszka, a łyżka o charakterystycznym zagłębieniu, wygląda tak, jakby była ptasim ogonem. Całość bardzo wygodna w obsłudze, świetnie sprawdza się w codziennej kuchni.
Akcesoria Qualy to piękne zestawienie soczystych barw, ciekawych pomysłów ułatwiających życie i ekologicznej filozofii: do produkcji wykorzystuje się niemal 100% produktów pochodzących z recyklingu. Nawet kartoniki w które zapakowane są te gadżety tworzy się z produktów biodegradowalnych. Genialna oprawa dla praktycznych przedmiotów!

Kolekcja: Qualy Sparrow

Zobacz kolekcję

Marka

Qualy to idealne połączenie oryginalnych, podanych w kolorowej formie gadżetów do wystroju wnętrz oraz troski o ekologię. Wywodząca się z Tajlandii marka Qualy zachwyca dbałością o wykorzystanie produktów z recyklingu do niemal 100% proponowanych przez nią akcesoriów. Soczyste barwy w zestawieniu z filozofią produkcji i pakowaniem w kartoniki również w 100% pochodzącego z recyklingu stawia firmę na czele tych, którzy życie ze stylem pojmują szerzej, pełniej, lepiej! Zaskakujące pomysły w genialnej oprawie – to jest to!

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię