Cukiernica Alessi Dressed

MW18 Alessi Alessi
279.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
MW18
Wymiary
Ø 9 cm
wysokość 9 cm
Materiały
Porcelana, stal szlachetna
Ograniczenia

Opis produktu

Cukiernica Alessi z kolekcji Dressed projektu Marcela Wandersa to idealny produkt dla miłośników pięknie podanych śniadań. Będzie się świetnie prezentować w klasycznym, eleganckim wnętrzu kuchni czy jadalni, ale również w wykwintnej restauracji. Cukiernica wykonana jest z porcelany, a jej pokrywka i łyżeczka ze stali szlachetnej. Pięknie wyprofilowana łyżeczka oraz uchwyt pokrywy dodają produktowi eleganckiego wyglądu. Cukiernica będzie się świetnie komponować z innymi produktami z kolekcji Alessi Dressed.

Marka Alessi istnieje już od prawie 100 lat i stanowi połączenie świeżości, kreatywności oraz niepowtarzalnych form. Produkty powstają, aby spełniać marzenia ludzi i umożliwiać im stały dostęp do sztuki i poezji, których poszukują w swoim życiu

Marka

Alessi to główna linia tzw. „Fabryki Włoskiego Designu” określanej też często „fabryką snów”. Od 1921 pod szyldem Alessi powstaje wyjątkowe wzornictwo pełne świeżości, kreatywności i niepowtarzalnych form, które podobają się na całym świecie. Design excellence Alessi, to umiejętność łączenia wysokich wymagań produkcyjnych dot. akcesoriów użytkowych i dekoracyjnych z nowymi materiałami, estetyką i nieprzeciętną jakością produktów. Dla Alessi tworzy dziś ponad 200 projektantów z całego świata (m.in. E. Sottsass, R.Sapper, A. Castiglioni, A. Rossi, S. Giovannoni, E. Mari, oraz A. Mendini). Prestiżowe nagrody m.in: 2012 GOOD DESIGN™ Awards. 

Projektant

Marcel Wanders – projektant i dekorator wnętrz, który stał się znany na arenie międzynarodowej dzięki kultowemu krzesłu „Knotted Chair”. Jego projekty balansują na granicy sztuki i designu – są bardzo plastyczne, dynamiczne i efektowne. W 1995 r. otworzył własne studio projektowe w Amsterdamie. Jest jednym z założycieli i dyrektorem artystycznym marki Moooi. Wanders zajmuje się także projektowaniem luksusowych kolekcji limitowanych oraz dekorowaniem prywatnych rezydencji w Amsterdamie, Dżakarcie i na Majorce. Jego prace silnie oddziałują na emocje – bawią, zaskakują, a przede wszystkim inspirują.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię