Czerwona Maszyna. Prezenty dla niej, prezenty dla niego

Cukiernica Eva Solo Globe, niebieska

Cukiernica Eva Solo Globe, niebieska
Cukiernica Eva Solo Globe, niebieska Cukiernica Eva Solo Globe, niebieska Cukiernica Eva Solo Globe, niebieska Cukiernica Eva Solo Globe, niebieska
x zamknij

Cukiernica Eva Solo Globe, niebieska

BodaNova
Eva Solo Globe
132.00 zł
Sprawdź koszt
dostawy
Wysyłka 7 - 10 dni roboczych
Na 300 g cukru
Kamionka, silikon
502772
 
Elegancka cukiernica z kolekcji Globe o ciekawym korpusie, który kształtem nawiązuje do kuli ziemskiej. Charakteryzuje się przemyślanym wzornictwem, wyważoną konstrukcją oraz dużą funkcjonalnością – szeroka szyjka została skonstruowana w taki sposób, aby ułatwić nabieranie cukru. Korpus z wysokiej jakości kamionki wyposażony został w silikonową pokrywkę, w której znajduje się praktyczne nacięcie na łyżeczkę. Cukiernica to dobry sposób na eleganckie i estetyczne zaserwowanie cukru – będzie wyglądała pięknie obok innych elementów zastawy stołowej z kolekcji Globe.

Można myć w zmywarce.
Do realizacji zamówienia zawierającego ten przedmiot wymagamy 30% zaliczki.
W czerwony ryflowany papier owijamy oryginalne opakowanie i dodajemy kremową kokardę. To eleganckie i proste opakowanie.
Specjalne pudełko prezentowe, wykonane z twardej tektury oklejonej czerwonym papierem z zewnątrz i białym wewnątrz. Twój prezent zostanie owinięty kremową bibułką i umoszczony wygodnie w środku.Zamknięte pudełko zostanie przewiązane szeroką jedwabistą wstążką.
Oferta dnia
Odbiór zamówień: Kraków, ul. Wileńska 4 tel. 12 312 4000,
Pon.-Pią. 9-19, Sob 11-15.