Cukiernica Officina Alessi PZ

PZ08 Officina Alessi Officina Alessi
245.00 PLN
245,00 zł
Dostawa +14,90 zł
Wysyłka w kolejnym dniu
Odbierz w salonie w Krakowie: Dzisiaj
Zamów przez tel. 12 312 4000 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
PZ08
Wymiary
9,8 x 7 x 11,3 cm
pojemność 200 ml
Materiały
Stal szlachetna posrebrzana, szkło
Ograniczenia

Opis produktu

Pięknie wyprofilowana cukiernica – ze stalowym, mocno ściętym dozownikiem, który pozwala wygodnie odmierzyć porcję cukru wprost do filiżanki. Wykonany ze stali szlachetnej i szkła, posrebrzana- świetnie wygląda położona na stole wraz z innymi pojemnikami tej samej kolekcji. Stanowi wyjątkową ozdobę kuchennego blatu – tu w zdecydowanie ekskluzywnym wydaniu.
Officina Alessi to najbardziej luksusowa seria z 3 linii „Fabryki Snów Włoskiego Designu”. Każdy przedmiot został opracowany przez jednego z najbardziej znanych projektantów na świecie, przemyślany w najdrobniejszych szczegółach i wyprodukowany z najwyższej jakości materiałów. Serie często limitowane, niepowtarzalne, wręcz kolekcjonerskie.

Marka

Officina Alessi to najbardziej luksusowa seria z 3 znanych linii „Fabryki Snów Włoskiego Designu”. Każdy przedmiot został opracowany przez jednego z najbardziej znanych projektantów na świecie, przemyślany w najdrobniejszych szczegółach i wyprodukowany z najwyższej jakości materiałów. Serie często limitowane, niepowtarzalne, wręcz kolekcjonerskie. Officina Alessi to najwyższa jakość i wzornictwo, które doskonale wpisuje się w nowoczesne trendy.

Projektant

Peter Zumthor to projektant i architekt, którego prace wzbudzają zachwyt i zadumę. W swoich dziełach dba o harmonię pomiędzy kluczowymi aspektami architektonicznymi – formą, światłem oraz materiałem. Jego budynki charakteryzuje specyficzna nastrojowość oraz duża emocjonalność, co widać szczególnie w obiektach sakralnych oraz najsłynniejszym dziele – łaźniach termalnych w Vals. Jego talent oraz wrażliwe usposobienie sprawiają, że zaprojektowane przestrzenie stanowią grę zmysłów – są spójne, poetyckie i niezaprzeczalnie piękne. Zumthor jest laureatem wielu prestiżowych nagród, m.in. Nagrody Pritzkera. 

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię