Cukiernica Stelton Emma, szara

X-205-1 Stelton Stelton
192.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
X-205-1
Wymiary
Pojemność 200 ml
8 x 6,5 cm
Materiały
Kamionka

Opis produktu

Cukiernica marki Stelton z kolekcji Emma zaprojektowana przez duńskiego projektanta Holmbäcka Nordentofta. Wykonana została w całości z glazurowanej kamionki. Zapewnia jej to trwałość i elegancki wygląd. Praktyczna pokrywka z dziurką na łyżeczkę skutecznie chroni zawartość przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Dzięki prostocie wykonania i uniwersalnym kształtom, idealnie dopasuje się do wystroju kuchni.

Kolekcja Emma skierowana została do wielbicieli kawy i herbaty, którzy cenią sobie formę i sposób, w jaki podawane są ich ulubione napoje.

Stelton to skandynawska marka z ponad 40-letnią tradycją. Rozpoznawalna dzięki swojemu wyjątkowemu designowi, który bazuje na linii Cylinda-line, zaprojektowanej przez Arne Jacobsen. Produkty tej marki cechuje ponadczasowy styl oraz innowacyjne rozwiązania. Silna wizja przyszłości w połączeniu z tradycją zapewniły sukces legendarnym projektom Stelton.

Marka

Już od ponad 40 lat marka Stelton jest rozpoznawalna dzięki swojemu ścisłemu "językowi" projektowania, który bazuje na linii Cylinda-line, zaprojektowanej przez Arne Jacobsena. W oparciu o tę legendę powstała wizja przyszłościowa: zawsze być rozpoznawalną jako najbardziej zaskakująca, innowacyjna i funkcjonalna marka, która oferuje najwyższej jakości skandynawskie projekty. Silna wizja przyszłości w połączeniu z tradycją zapewniły sukces legendarnym projektom Stelton.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię