Cukierniczka Guzzini Feeling zielona

2298.00.44 Guzzini Guzzini
48.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
2298.00.44
Wymiary
Ø 8,6 x 11 cm
pojemność 200 ml
Materiały
Tworzywo sztuczne PMMA

Opis produktu

Konstrukcyjnie niespotykana cukierniczka – na pewno będzie oryginalną ozdobą stołu. Sprawdzi się zarówno w domu, jak i stawiana na stole konferencyjnym w biurze projektów, w miejscach spotkań architektów i budowniczych oraz wszędzie tam, gdzie patrzy się na formę i kształt. Cukierniczkę wyposażono w wewnętrzny dozownik, który pozwala wygodnie odmierzyć porcję cukru do kawy czy herbaty.
Można myć w zmywarce.
Włoski temperament i zamiłowanie do designerskiego wykończenia: to cechy rozpoznawcze marki Guzzini! Produkty opracowane przez najlepszych projektantów na świecie – w myśl sentencji „zaprojektowane by cieszyć”.

Marka

"Zaprojektowane, by cieszyć”! Włoska marka Guzzini to przede wszystkim doskonała równowaga między nowoczesnymi materiałami, a tradycyjną formą i pięknym, wpadającym w oko designem. Przedmioty codziennego użytku projektowane dla Guzzini przez najbardziej znanych projektantów na świecie zachwycają gorącym temperamentem, funkcjonalnością i niezwykłym wyglądem. Niebanalne wzory i intensywna kolorystyka to znak rozpoznawczy tej marki!

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię