Czajnik Bugatti Via Roma 1,5 l

89-7092 Casa Bugatti Casa Bugatti
599.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
89-7092
Wymiary
Ø 16 cm
wysokość 19,5 cm
pojemność 1,5 l
Materiały
Stal szlachetna, nylon
Typ kuchni

Opis produktu

Ultranowoczesny czajnik Casa Bugatti Via Roma 1,5 l o zdecydowanie skośnych ściankach, które dzięki polerowaniu stali szlachetnej wręcz się błyszczą! Trójkątny dzióbek czajnika i rączką, która zdaje się być płynnym przedłużeniem jego tylnych ścianek wieńczą dzieło. Rączka nie nagrzewa się, co pozwala całość przenosić bez obawy o poparzenie się, a w czasie gotowania, gdy woda jest już maksymalnie gorąca czajnik zaczyna gwizdać.

Zawsze używaj małej mocy grzewczej: w przypadku kuchni gazowej używaj małego pierścienia ognia. Przy zastosowaniu mniejszej mocy grzewczej unikniesz straty energii, pryskającej wody z dzióbka czajnika oraz wypalonej (odbarwionej) powierzchni wokół czajnika.

Bugatti – domowe akcesoria zaprojektowane z włoskim rozmachem! Kultowa marka zatrudnia najlepszych designerów na świecie, w efekcie czego jej produkty są prawdziwymi arcydziełami sztuki użytkowej. Czajnik przystosowany do wszystkich rodzajów kuchenek.

Marka

Casa Bugatti to włoska firma o światowej marce. Zajmuje się projektowaniem i tworzeniem sprzętu AGD, sztućców oraz niepowtarzalnych akcesoriów do kuchni i stołu. Bugatti zatrudnia najlepszych designerów, w efekcie czego powstają przedmioty stanowiące arcydzieła sztuki użytkowej.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
00 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię