Czerwona Maszyna. Prezenty dla niej, prezenty dla niego

Czajnik Casa Bugatti Via Roma 1,5 l

Czajnik Casa Bugatti Via Roma 1,5 l
Czajnik Casa Bugatti Via Roma 1,5 l Czajnik Casa Bugatti Via Roma 1,5 l Czajnik Casa Bugatti Via Roma 1,5 l Czajnik Casa Bugatti Via Roma 1,5 l
x zamknij

Czajnik Casa Bugatti Via Roma 1,5 l

Casa Bugatti
497.00 zł
Dostawa
gratis!
Wysyłka 3-5 dni roboczych
Ø 16 cm
wysokość 19,5 cm
pojemność 1,5 l
Stal szlachetna, nylon
casa_bugatti-89-7092
 
Ultranowoczesny czajnik o zdecydowanie skośnych ściankach, które dzięki polerowaniu stali szlachetnej wręcz się błyszczą! Trójkątny dzióbek czajnika i rączką, która zdaje się być płynnym przedłużeniem jego tylnych ścianek wieńczą dzieło. Rączka nie nagrzewa się, co pozwala całość przenosić bez obawy o poparzenie się, a w czasie gotowania, gdy woda jest już maksymalnie gorąca czajnik zaczyna gwizdać.

Zawsze używaj małej mocy grzewczej: w przypadku kuchni gazowej używaj małego pierścienia ognia. Przy zastosowaniu mniejszej mocy grzewczej unikniesz straty energii, pryskającej wody z dziubka czajnika oraz wypalonej (odbarwionej) powierzchni wokół czajnika.

Bugatti – domowe akcesoria zaprojektowane z włoskim rozmachem! Kultowa marka zatrudnia najlepszych designerów na świecie, w efekcie czego jej produkty są prawdziwymi arcydziełami sztuki użytkowej. Czajnik przystosowany do wszystkich rodzajów kuchenek.
Do realizacji zamówienia zawierającego ten przedmiot wymagamy 30% zaliczki.
W czerwony ryflowany papier owijamy oryginalne opakowanie i dodajemy kremową kokardę. To eleganckie i proste opakowanie.
Specjalne pudełko prezentowe, wykonane z twardej tektury oklejonej czerwonym papierem z zewnątrz i białym wewnątrz. Twój prezent zostanie owinięty kremową bibułką i umoszczony wygodnie w środku.Zamknięte pudełko zostanie przewiązane szeroką jedwabistą wstążką.
Oferta dnia
Odbiór zamówień: Kraków, ul. Wileńska 4 tel. 12 312 4000,
Pon.-Pią. 9-19, Sob 11-15.