Czajnik Cilio Classico 2,5 l

430806 Cilio Cilio
339.90 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
430806
Wymiary
Pojemność całkowita 2,5 l
Ø 17 cm
Wysokość 24,5 cm
Materiały
Stal szlachetna, tworzywo sztuczne
Typ kuchni

Opis produktu

Klasyka w pięknym wydaniu! Wspaniały czajnik Cilio Classico 2,5 l wykonany z polerowanej stali szlachetnej, z pięknie wyprofilowanym dzióbkiem, który zwężając się ku górze ułatwia nalewanie z niego wody do szklanek, kubków i filiżanek. Uwagę przykuwa też duży uchwyt, który dla bezpieczeństwa i ochrony przed poparzeniem dłoni pokryto specjalnym tworzywem sztucznym. Wodę do czajnika nalewa się przez pokrywkę znajdującą się u góry naczynia – to również ona sprawia, że woda gotuje się szybciej zużywając mniej energii.

Czajnik może być używany na wszystkich rodzajach kuchenek. Nie posiada gwizdka. W momencie zagotowania wody klapka na dzióbku podskakuje.

Marka

Marka Cilio to tradycje i doświadczenie od 1993 roku! Podstawą filozofii niemieckiej firmy Cilio jest połączenie wysokiej jakości materiałów i perfekcyjnej produkcji z optymalną funkcjonalnością proponowanych akcesoriów oraz ich pięknym wykończeniem. Profesjonalne akcesoria do kawy i przypraw Cilio, wyjątkowa porcelana i produkty do serwowania, które powinny się znaleźć na każdym stole!

Cilio to najwyższa jakość akcesoriów kuchennych i nowoczesny design, który doskonale współgra z rosnącymi potrzebami klientów sklepu Czerwona Maszyna. 

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię