Czajnik elektryczny Bugatti Vera 1,7 l, czerwony, 252 kryształków Swarovskiego

14-VERASW4/C3 Casa Bugatti Casa Bugatti
2699.00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Czerwona Maszyna 2.0 Karolina Gil Natalia Kasperowicz Sp.J. z siedzibą w Krakowie (31-429), przy ul. Łukasiewicza 3. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
14-VERASW4/C3
Wymiary
Wysokość 30 cm
podstawa 22 cm x 18 cm
pojemność 1,70 l
Materiały
Chromowana stal szlachetna, kryształy SWAROVSKI®

Opis produktu

Smukły czajnik elektryczny Bugatti Vera, to produkt luksusowy dla miłośników designu i wielbicieli kryształków Swarovskiego.

Bugatti Vera 
zachwyca smukłym, asymetrycznym kształtem korpusu wykonanym z chromowanej stali szlachetnej w kolorze czerwonym. Dodatkową atrakcją wizualną są kryształki Swarovskiego w kolorze srebrnym umieszczone na pokrywie, które nadają mu wyjątkowego charakteru. 

Podstawa, czyli baza zaprojektowana jest w systemie 360o, co umożliwia ułożenie czajnika w dowolnej pozycji. 

Luksusowy czajnik elektryczny jest również bardzo funkcjonalny, co jest dużym ułatwieniem w codziennym życiu. Pokrywa otwiera się przy pomocy jednego lekkiego dotknięcia.

Wyposażony jest w elektroniczny wyświetlacz, który pozwala na ustawienie odpowiedniej temperatury, do której woda ma zostać podgrzana. Zakres temperatury od 45oC do 99oC docenią w szczególności smakosze parzonych herbat. 
Wyświetlacz, który znajduję się na szerokim uchwycie pokazuje również aktualną temperaturę wody oraz jej poziom, w zakresie od 750 ml - 1700 ml.

Walory użytkowe produktu podnosi możliwość automatycznego uruchomienia czajnika poprzez ustawienie odpowiedniej, pożądanej godziny włączenia, dzięki czemu nie musisz czekać na zagotowanie wody na ulubioną kawę z samego rana. 

Wbudowany termostat chroni czajnik przed przegrzaniem: jeżeli urządzenie zostanie przypadkowo włączone, a nie będzie w nim wody, system automatycznie wyłączy urządzenie.


Dane techniczne czajnika: 

  • volt - 220-240
  • 50-60 Hz
  • watt - 2000-2400


Najważniejsze cechy czajnika:

  • kolor - czerwony
  • wysokość - 30 cm
  • wymiary podstawy (bazy) - 22 x 18 cm
  • pojemność - 1,7 l
  • waga - 1,7 kg
  • materiał: chromowana stal szlachetna/kryształki Swarovskiego
  • długość przewodu - 75 cm

Marka

Casa Bugatti to włoska firma o światowej marce. Zajmuje się projektowaniem i tworzeniem sprzętu AGD, sztućców oraz niepowtarzalnych akcesoriów do kuchni i stołu. Bugatti zatrudnia najlepszych designerów, w efekcie czego powstają przedmioty stanowiące arcydzieła sztuki użytkowej.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię