Czajnik elektryczny Bugatti Vera 1,7 l, złoty 24 karaty

14-VERADR Casa Bugatti Casa Bugatti
8999.00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Czerwona Maszyna 2.0 Karolina Gil Natalia Kasperowicz Sp.J. z siedzibą w Krakowie (30-149), przy ul. Balicka 56. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
14-VERADR
Wymiary
Wysokość 30 cm
podstawa 22 cm x 18 cm
pojemność 1,70 l
Materiały
Stal chromowana, tworzywo sztuczne, 24 kratowe złoto

Opis produktu

Czajnik elektryczny Bugatti Vera pokryty 24 katarowym złotem, to niezwykle luksusowy produkt dla najbardziej wymagających klientów.

Bugatti Vera 
zachwyca smukłym, asymetrycznym kształtem korpusu wykonanym z chromowanej stali szlachetnej pokrytej 24 karatowym złotem.

Podstawa, czyli baza zaprojektowana jest w systemie 360o, co umożliwia ułożenie czajnika w dowolnej pozycji. 

Luksusowy czajnik elektryczny jest również bardo funkcjonalny, co jest dużym ułatwieniem w codziennym życiu. Pokrywa otwiera się przy pomocy jednego lekkiego dotknięcia.

Wyposażony jest w elektroniczny wyświetlacz, który pozwala na ustawienie odpowiedniej temperatury, do której woda ma zostać podgrzana. Zakres temperatury od 45oC do 99oC docenią w szczególności smakosze parzonych herbat. 
Wyświetlacz, który znajduję się na szerokim uchwycie pokazuje również aktualną temperaturę wody oraz jej poziom, w zakresie od 750 ml - 1700 ml.

Walory użytkowe produktu podnosi możliwość automatycznego uruchomienia czajnika poprzez ustawienie odpowiedniej, pożądanej godziny włączenia, dzięki czemu nie musisz czekać na zagotowanie wody na ulubioną kawę z samego rana. 

Wbudowany termostat chroni czajnik przed przegrzaniem: jeżeli urządzenie zostanie przypadkowo włączone, a nie będzie w nim wody, system automatycznie wyłączy urządzenie.

 
Dane techniczne czajnika: 

  • volt - 220-240
  • 50-60 Hz
  • watt - 2000-2400

 
Najważniejsze cechy czajnika:

  • kolor - złoty
  • wysokość - 30 cm
  • wymiary podstawy (bazy) - 22 x 18 cm
  • pojemność - 1,7 l
  • waga - 1,7 kg
  • materiał: chromowana stal szlachetna/tworzywo sztuczne/24 karatowe złoto
  • długość przewodu - 75 cm

Marka

Casa Bugatti to włoska firma o światowej marce. Zajmuje się projektowaniem i tworzeniem sprzętu AGD, sztućców oraz niepowtarzalnych akcesoriów do kuchni i stołu. Bugatti zatrudnia najlepszych designerów, w efekcie czego powstają przedmioty stanowiące arcydzieła sztuki użytkowej.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię