Czajnik elektryczny Eva Solo Nordic Kitchen 1,5 l, czarny

502741 Eva Solo Eva Solo
660.00 PLN
660,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 20 dni roboczych. Potwierdzimy termin.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
502741
Wymiary

Wysokość: 25 cm
Szerokość: 20 cm
Średnica: 14 cm 
Pojemność: 1,5l

Materiały
Dąb olejowany, tworzywo sztuczne
Ograniczenia

Opis produktu

Czajnik elektryczny Eva Solo Nordic Kitchen 1,5 l czarny to eleganckie i wygodne w użytkowaniu urządzenie, będące częścią serii Nordic Kitchen marki Eva Solo. Czajnik jest bezprzewodowy, a więc nie musisz martwić się o dostęp do gniazdka. Możesz go umieścić tam, gdzie tylko chcesz!


Dodatkowym atutem tego rozwiązania jest filtr przeciw kamieniowi. Czajnik obraca się na podstawie o 360 stopni, a gdy woda się zagotuje, wyłącza się automatycznie. Produkt posiada 1,5 l pojemności, 25 cm wysokości oraz 20 cm szerokości.


Czajnik elektryczny Eva Solo Nordic Kitchen 1,5 l czarny został wykonany ze stali nierdzewnej i tworzywa sztucznego, z kolei jego rączka – z drewna. Zaleca się ją regularnie olejować. Całość prezentuje się niezwykle intrygująco.

Marka

Duńska firma Eva Solo proponuje kolekcję wyjątkowo pięknych i przemyślanych przedmiotów do domu, doskonałych także na prezent. W ofercie marki Eva Solo znajdują się akcesoria do kawy i herbaty, zastawa stołowa, akcesoria kuchenne dopasowane estetyką do współczesnych kuchni otwartych na salon, oraz wyjątkowe dekoracje do domu i ogrodu. Niebanalne formy przedmiotów Eva Solo łączą się z łatwością i wygodą użycia. Dzięki temu nieustannie otrzymują nagrody na światowych wystawach design’u. Opinie klientów sklepu Czerwona Maszyna wskazują na to, że produkty Eva Solo są wysoko oceniane przede wszystkim ze względu na ich niewymuszoną elegancję oraz nieskazitelną jakość. 

Dlaczego Eva jest Solo? - poznaj historię marki.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię