Czajnik elektryczny Stelton Amphora 1,2 l, soft peach

223-2 Stelton Stelton
606.00 PLN
606,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
223-2
Wymiary

Długość: 20,3 cm

Szerokość: 15,6 cm

Wysokość: 26,1 cm

Materiały
stal nierdzewna, tworzywo sztuczne
Ograniczenia

Opis produktu

Czajnik elektryczny Stelton Amphora 1,2 l soft peach to czajnik, który pozwoli Ci w szybki i wygodny sposób zagotować wodę. Umożliwi przyrządzenie kawy, herbaty, a także wrzątku lub ciepłej wody przeznaczonej do ciasta i różnych dań.


Swoim wyglądem czajnik nawiązuje do starożytnych greckich naczyń, które służyły do przechowywania oliwy i wina. Prezentuje się niezwykle elegancko, dzięki czemu stanowi również wspaniałą ozdobę dla kuchni. Czajnik został zaprojektowany przez duńskiego projektanta Sebastiana Holmbäck. Posiada 1200 ml pojemności.


Czajnik elektryczny Stelton Amphora 1,2 l soft peach został zabezpieczony przed zagotowaniem bez wody. Posiada również wymienny filtr przeciwkamienny.

Marka

Już od ponad 40 lat marka Stelton jest rozpoznawalna dzięki swojemu ścisłemu "językowi" projektowania, który bazuje na linii Cylinda-line, zaprojektowanej przez Arne Jacobsena. W oparciu o tę legendę powstała wizja przyszłościowa: zawsze być rozpoznawalną jako najbardziej zaskakująca, innowacyjna i funkcjonalna marka, która oferuje najwyższej jakości skandynawskie projekty. Silna wizja przyszłości w połączeniu z tradycją zapewniły sukces legendarnym projektom Stelton.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię