Czajnik elektryczny Stelton EM77 1,5 l, light grey

890-2 Stelton Stelton
470.00 PLN
470,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
890-2
Wymiary
Pojemność: 1,5 l,
Ø:13,3 cm
Wysokość: 25 cm

Opis produktu

Czajnik elektryczny EM77 1,5 l light grey w kultowym kształcie zaprojektowanym w 1977 roku przez Eric'a Magnussen'a to znakomita, designerska alternatywa dla czajników popularnych marek AGD. Czajnik EM77 o pojemności 1,5 l jest wyposażony w wyjmowany filtr osadów, posiada także zabezpieczenie przed gotowaniem „na sucho”. Specjalne miejsce w podstawie pozwala na ukrycie nadmiaru kabla.

Marka

Już od ponad 40 lat marka Stelton jest rozpoznawalna dzięki swojemu ścisłemu "językowi" projektowania, który bazuje na linii Cylinda-line, zaprojektowanej przez Arne Jacobsena. W oparciu o tę legendę powstała wizja przyszłościowa: zawsze być rozpoznawalną jako najbardziej zaskakująca, innowacyjna i funkcjonalna marka, która oferuje najwyższej jakości skandynawskie projekty. Silna wizja przyszłości w połączeniu z tradycją zapewniły sukces legendarnym projektom Stelton.

Projektant

Erik Magnussen - znany duński projektant, którego prace są prezentowane i podziwiane w muzeach na całym świecie. Zajmuje się tworzeniem mebli, zastawy stołowej oraz oświetlenia. Szczególnie upodobał sobie cylindryczne kształty, żywe kolory oraz wysokiej jakości materiały. Jego produkty wyróżnia minimalizm, charakterystyczny dla skandynawskiego designu. Magnussen jest laureatem Lunning Prize, Furniture Prize i Red Dot, a także wielu innych międzynarodowych nagród. Jego najbardziej popularnym projektem jest dzbanek próżniowy, stworzony dla marki Stelton. Do dzisiaj jest to najlepiej sprzedający się produkt tej firmy.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię