Czajnik Officina Alessi Pito 1,8 l

90031 Officina Alessi Officina Alessi
2232.00 PLN
2 232,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 8 tygodni. Potwierdzimy termin.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
90031
Wymiary
23,5 x 21 cm
wysokość 18,2 cm
pojemność 1,8 l
Materiały
Polerowana stal szlachetna, drewno
Typ kuchni

Opis produktu

Niezwykły czajnik, który do złudzenia przypomina rzeźbę: ze stalową częścią główną, która wygląda jak wieloryb na którego głowie zabłąkały się ryby! Sam czajnik wykonano z polerowanej stali szlachetnej 18/10, a rybki czyli gwizdek i uchwyt z mahoniowego drewna. To jedyny produkt zaprojektowany dla marki Officina Alessi przez znanego kalifornijskiego projektanta Franka Gehry'ego.
Officina Alessi to najbardziej luksusowa seria z 3 linii „Fabryki Snów Włoskiego Designu”. Każdy przedmiot został opracowany przez jednego z najbardziej znanych projektantów na świecie, przemyślany w najdrobniejszych szczegółach i wyprodukowany z najwyższej jakości materiałów. Serie często limitowane, niepowtarzalne, wręcz kolekcjonerskie.

Marka

Officina Alessi to najbardziej luksusowa seria z 3 znanych linii „Fabryki Snów Włoskiego Designu”. Każdy przedmiot został opracowany przez jednego z najbardziej znanych projektantów na świecie, przemyślany w najdrobniejszych szczegółach i wyprodukowany z najwyższej jakości materiałów. Serie często limitowane, niepowtarzalne, wręcz kolekcjonerskie. Officina Alessi to najwyższa jakość i wzornictwo, które doskonale wpisuje się w nowoczesne trendy.

Projektant

Frank Owen Gehry (oryginalnie: Ephraim Goldberg) - czołowy przedstawiciel dekonstruktywizmu. Urodzony w Toronto (1926 r.) - reszta jego rodziny pochodzi z Łodzi. W 2016 r. otrzymał od Baracka Obamy najwyższe odznaczenie cywilne w USA – Medal Wolności. Twórca licznych awangradowych budowli – m. in. praskiego Tańczącego Domu, paryskiego American Center, Muzeum Guggenheima w Bilbao, nowojorskiego wieżowca 8 Spruce Street.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię