Czas na piknik!

Kosze piknikoweSagaform Picnic

Torby termicznePojemniki na lunch

Kosz pikikowy dla zwierząt A di Alessi Petnic

Piknik znów staje się modnym sposobem na spędzenie wolnego czasu. Tutaj znajdziesz porady, w co warto się zaopatrzyć aby był naprawdę udany!

  • Wszystko w jednym miejscu - nic tak nie psuje nastroju, jak nerwowe pilnowanie i porządkowanie wszystkich zabranych z sobą naczyń. Niezastąpiony będzie kosz piknikowy Cilio. Marka ma w swojej ofercie kosze o szerokim zakresie pojemności, wyposażone w talerze, sztućce i kubki, szklanki lub kieliszki. Skróci to pakowanie - wszystko czego nam trzeba jest już w zestawie i nie musimy przetsząsać szafek w poszukiwaniu odpowiedniej zastawy. Wszystkie kosze wyścielono wytrzymałym materiałem w przyjemnej kolorystyce - są łatwe w czyszczeniu.
  • Nasze przysmaki wystawione na słońce mogą szybko się popsuć. Najlepiej wszystkie składniki (np. do sałatki) włożyć do osobnych pojemników, a gotowe danie przygotować dopiero na miejscu. Jeśli nie zależy Ci na specjalnym menu i masz po prostu ochotę na spontaniczny wypad - zapakuj pyszności w sprytny lunchbox i ciesz się ładną pogodą bez wielkich przygotowań
  • Nic tak nie umila przebywania na słońcu jak orzeźwiające napoje! Dlatego warto zaopatrzyć się w torbę termiczną. Oferta marek Reisenthel i Sagaform zadowoli najbardziej wymagających. Zróżnicowany design, pojemności od 0,5 l do aż 20 l - wszystkie utrzymają nasze napoje i przysmaki w przyjemnej, chłodnej temperaturze.
  • Większość właścicieli czworonogów nie wyobraża sobie pikniku bez udziału swoich pupili. Dlatego włoska marka A di Alessi stworzyła organizery piknikowe Petnic dla zwierząt.  W środku można schować przysmaki i wodę dla zabieranego na piknik psa, a gdy trzeba go nakarmić/napoić wystarczy wyjąć pojemniki, umieścić je u góry koszyka i nalać do nich wody, czy wsypać suchą karmę. Poręczne, wygodne i dekoracyjne!
  • Lekkie i wodoodporne koce wykonane z materiału polar sprawdzą się zarówno w ogrodzie, na plaży, jak też nad brzegiem jeziora. Łatwe w czyszczeniu, w przyjemnej kolorystyce - będą świetnym uzupełnieniem Twojego piknikowego zestawu!