Dębowa szafka nocna Hübsch, nature

880308 Hübsch Hübsch
1360.00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Creative Products Hanna Zasada (operator sklepu Czerwona Maszyna) z siedzibą w Krakowie (31-429), przy ul. Łukasiewicza 3. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
880308
Wymiary
Szerokość 40 cm
Głębokość 35 cm
Wysokość 60 cm
Materiały
Drewno dębowe

Opis produktu

Dębowa szafka nocna Hübsch w kolorze nature świetnie będzie prezentowała się we wnętrzu sypialni w stylu skandynawskim.

Wykonana z trwałego i odpornego na uszkodzenia drewna dębowego szafka wyposażona została w praktyczną szufladę. Umieścisz w niej wszystkie podręczne rzeczy, aby ukryć je przed wzrokiem swoich gości. Wygodne wyżłobienie we froncie szuflady ułatwi jej otwieranie, aby zawsze mieć komfortowy dostęp do zawartości.

Szafkę nocną o szerokości 40 cm i wysokości 60 cm umieszczono na 4 stabilnych nogach, które szeroko rozstawiono, nadając szafce lekkości i ułatwiając sprzątanie pod nią.

Mebel możesz umieścić również w salonie lub korytarzu i potraktować ją jako miejsce do ekspozycji ciętych kwiatów, lub ramek ze zdjęciami. 

Cechy produktu:

  • szafka nocna wykonana z drewna dębowego w naturalnym kolorze,
  • mebel o szerokości 40 cm i wysokości 60 cm - idealny do małej sypialni lub korytarza,
  • 4 nogi gwarantują idealną stabilność szafki,
  • praktyczna szuflada do ukrycia ładowarki, chusteczek lub książki.

Marka

Duńska marka Hübsch to meble, akcesoria i dodatki o współczesnym designie i w skandynawskim stylu. Firma powstała w 2010 roku - z marzenia o zbudowaniu czegoś wyjątkowego i z pasji do dobrego designu. Szybko uzyskała pozycję jednej z wiodących europejskich marek wyposażenia wnętrz. Dziś Hübsch to synonim bezpretensjonalnych, modnych wnętrz, które możesz w całości wyposażyć w produkty tej marki.

Co roku w kolekcjach Hübsch pojawiają się zjawiskowe przedmioty, za pomocą których łatwo wyczarujesz swoje wnętrze - wnętrze w stylu skandynawskim, eko, wabi-sabi, czy japandi.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię