Dekoracja Alessi Citta' Amore

MJ16 14 Alessi Alessi
235.00 PLN
235,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
MJ16 14
Wymiary
Wysokość 10 cm
Szerokość 7 cm
Materiały
Porcelana

Opis produktu

Dekoracja Alessi Citta' Amore, to porcelanowe dzieło sztuki, w którym projektant Marcello Jori zatrzymał tradycję i magiczną bożonarodzeniową atmosferę.

Dekoracja jest fundamentem miłości. Opisuje cenne schronienie dla naszych uczuć.
Na odwrocie dekoracji pojawia się słowo MIO (moje), które oddaje poczucie bezpieczeństwa i przynależności do drugiej osoby.

Dookoła dekoracji widnieje słowo AMORE, które idealnie opisuje miłość.

Ręcznie zdobiona dekoracja, w której dominuje kolor złoty znakomicie sprawdzi się jako element wzbogacający świąteczny stół. Oraz jako prezent dla bliskiej osoby.

Ozdoba jest częścią serii FaberJori, która nawiązuje do stworzenia z polecenia carów wyjątkowej kolekcji szlachetnie zdobionych jaj z najcenniejszych materiałów i kruszców, które władcy ofiarowali swoim gościom i przyjaciołom.


Najważniejsze cechy produktu:

  • kolor - złoty
  • materiał - porcelana
  • szerokość - 7 cm
  • wysokość - 10 cm

Marka

Alessi to główna linia tzw. „Fabryki Włoskiego Designu” określanej też często „fabryką snów”. Od 1921 pod szyldem Alessi powstaje wyjątkowe wzornictwo pełne świeżości, kreatywności i niepowtarzalnych form, które podobają się na całym świecie. Design excellence Alessi, to umiejętność łączenia wysokich wymagań produkcyjnych dot. akcesoriów użytkowych i dekoracyjnych z nowymi materiałami, estetyką i nieprzeciętną jakością produktów. Dla Alessi tworzy dziś ponad 200 projektantów z całego świata (m.in. E. Sottsass, R.Sapper, A. Castiglioni, A. Rossi, S. Giovannoni, E. Mari, oraz A. Mendini). Prestiżowe nagrody m.in: 2012 GOOD DESIGN™ Awards. 

Projektant

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię