Dekoracja Rosendahl Karen Blixen Trumpet angel, srebrna

31560 Rosendahl Rosendahl
73.00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Czerwona Maszyna 2.0 Karolina Gil Natalia Kasperowicz Sp.J. z siedzibą w Krakowie (30-149), przy ul. Balicka 56. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
31560
Wymiary
Wysokość 6,5 cm
Szerokość 7 cm
Głębokość 0,1 cm
Materiały
Stop cynku

Opis produktu

Dekoracja Rosendahl Karen Blixen Trumpet angel w kolorze srebrnym ozdobi świąteczne drzewko, jak i stroik lub ścianę.

Podkreśl świątecznego ducha dzięki Karen Blixen's Christmas - fantastycznej kolekcji ozdób choinkowych pełnych niezwykłych historii i bożonarodzeniowej magii!

Elegancka, srebrna zawieszka w kształcie aniołka z trąbką o wysokości 6,5 cm została stworzona przez projektanta Ole Kortzau w oparciu o klasyczne symbole Świąt Bożego Narodzenia.
Aniołek sprawia wrażenie jakby leciał, grając jednocześnie na instrumencie i ogłaszając radosną nowinę. Nad jego głową umieszczono subtelną zawieszkę do przewleczenia sznurka lub łańcuszka.

Dekoracja powstała ze stopu cynkowego i może zarówno wisieć na choince, jak i leżeć na świątecznym stole jako piękny akcent.

Dostępna jest także w wersji złotej.

Cechy produktu:

  • świąteczna dekoracja w kształcie aniołka z trąbką o wysokości 6,5 cm,
  • wykonana ze stopu cynkowego posrebrzanego,
  • otwór na sznurek ułatwiający zawieszenie dekoracji na ścianie, lub choince,
  • idealna dekoracja na choinkę, ścianę lub świąteczny stroik.

Marka

Rosendahl to duńska marka znana głównie z dwóch linii produktów -niezwykle rozbudowanej kolekcji Rosendahl Grand Cru – obejmującej zastawę stołową i akcesoria do kuchni w eleganckim stylu, oraz kolekcji zegarów i budzików zaprojektowanych przez Arne Jacobsen’a. Obie linie charakteryzują się znakomicie spójnym, minimalistycznym designem i świetną jakością wykonania.

Zastawa stołowa Rosendahl Grand Cru to talerze, filiżanki, miski, sztućce,  a także kieliszki karafki i dodatki na stół: przyprawniki , termosy, serwetniki. Z powodu swej różnorodności Rosendahl Grand Cru znalazła zastosowanie nie tylko w domu, lecz także jako zastawa stołowa do biura  i do sal konferencyjnych.  Uzupełnieniem kolekcji są dopasowane stylistycznie naczynia których używa się głównie w kuchni (naczynia żaroodporne, pojemniki kuchenne) - tak estetyczne, że można w nich także serwować potrawy na stół.

Zegary i budziki Arne Jacobsen’a  osiągnęły sukces dzięki swej wyrazistej, klasycznej elegancji. Kolekcje Bankers, City Hall, Station czy Roman mają ponadczasowe formy i łatwo je dopasować do różnych wnętrz.

Projektant

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię