Dekoracja Rosendahl Karen Blixen Trumpet angel, złota

32560 Rosendahl Rosendahl
92.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
32560
Wymiary
Wysokość 6,5 cm
Szerokość 7 cm
Głębokość 0,1 cm
Materiały
Stop cynku

Opis produktu

Dekoracja Rosendahl Karen Blixen Trumpet angel w kolorze złotym świetnie prezentuje się w towarzystwie czerwieni i zieleni - typowych świątecznych barw!

Podkreśl świątecznego ducha dzięki Karen Blixen's Christmas - fantastycznej kolekcji ozdób choinkowych pełnych niezwykłych historii i bożonarodzeniowej magii!

Elegancka, złota zawieszka w kształcie aniołka z trąbką o wysokości 6,5 cm została stworzona przez projektanta Ole Kortzau w oparciu o klasyczne symbole Świąt Bożego Narodzenia.
Aniołek sprawia wrażenie jakby leciał, grając jednocześnie na instrumencie i ogłaszając radosną nowinę. Nad jego głową umieszczono subtelną zawieszkę do przewleczenia sznurka lub łańcuszka.

Dekoracja powstała ze stopu cynkowego i może zarówno wisieć na choince, jak i leżeć na świątecznym stole jako piękny akcent.

Dostępna jest także w wersji srebrnej.

Cechy produktu:

  • świąteczna dekoracja w kształcie aniołka z trąbką o wysokości 6,5 cm,
  • wykonana ze stopu cynkowego pozłacanego,
  • otwór na sznurek ułatwiający zawieszenie dekoracji na ścianie, lub choince,
  • idealna dekoracja na choinkę, ścianę lub świąteczny stroik.

Marka

Rosendahl to duńska marka znana głównie z dwóch linii produktów -niezwykle rozbudowanej kolekcji Rosendahl Grand Cru – obejmującej zastawę stołową i akcesoria do kuchni w eleganckim stylu, oraz kolekcji zegarów i budzików zaprojektowanych przez Arne Jacobsen’a. Obie linie charakteryzują się znakomicie spójnym, minimalistycznym designem i świetną jakością wykonania.

Zastawa stołowa Rosendahl Grand Cru to talerze, filiżanki, miski, sztućce,  a także kieliszki karafki i dodatki na stół: przyprawniki , termosy, serwetniki. Z powodu swej różnorodności Rosendahl Grand Cru znalazła zastosowanie nie tylko w domu, lecz także jako zastawa stołowa do biura  i do sal konferencyjnych.  Uzupełnieniem kolekcji są dopasowane stylistycznie naczynia których używa się głównie w kuchni (naczynia żaroodporne, pojemniki kuchenne) - tak estetyczne, że można w nich także serwować potrawy na stół.

Zegary i budziki Arne Jacobsen’a  osiągnęły sukces dzięki swej wyrazistej, klasycznej elegancji. Kolekcje Bankers, City Hall, Station czy Roman mają ponadczasowe formy i łatwo je dopasować do różnych wnętrz.

Projektant

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię