Dekoracja ścienna Umbra Mantra Love 10 el.

470580-040 Umbra Umbra
129.00 PLN
129,00 zł
Dostawa od 12,00 zł
Wysyłka: natychmiast. Produkt dostępny w magazynie
Odbierz w salonie w Krakowie: w następnym dniu
Dostępne tylko: 2 szt. Więcej nie będzie.
Zamów przez tel. 502 354 464 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
470580-040
Materiały
Metal

Opis produktu

Dekoracja ścienna Umbra Mantra Love 10 el. - kilka słów powtarzanych jak ponadczasowa mantra… „Miłość jest wszystkim, czego potrzebujesz…” – tu w wersji angielskiej, pisanej charakterystyczną, romantyczną czcionką. Taka dekoracja kapitalnie wygląda na ścianie: np. w sypialni, czy w pokoju, który stanowi swoisty „azyl”.
Umbra: nieszablonowe dekoracje i akcesoria do wnętrz!

Wymiary:
""love"" 26,9 x 8,3 cm
""is'' 11,1 x 5,5 cm
""all"" 14 x 7,9 cm
""you"" 17,1 x 7 cm
""need"" 22,9 x 7,3 cm"'

Kolekcja: Umbra Mantra

Zobacz kolekcję

Marka

Umbra to zdecydowany lider w projektowaniu dekoracji i akcesoriów ozdobnych dla domu. Markę wyróżniają nieszablonowe produkty o designerskim wykonaniu i czysto praktycznych funkcjach, które doskonale sprawdzają się w domu. Dekoracje UMBRA zdobyły uznanie na całym świecie, są dziś sprzedawane w ponad 75 krajach i zachwycają się nimi znani celebryci (np. Oprah Winfrey). Zespół Umbra tworzą rozpoznawalni na całym świecie projektanci, którzy nieustannie dbają o wprowadzanie na rynek nowości budzących zachwyt: opartych o innowacyjne pomysły.

Projektant

Alan Wisniewski przyznaje, że najbardziej lubi pracować nad kilkoma projektami jednocześnie, a swoje pomysły realizuje natychmiast. Inspiracji szuka w otaczającym go świecie. Jego produkty są proste, pomysłowe, a jednocześnie bardzo funkcjonalne. Współpracuje z firmą Umbra, na którą po raz pierwszy zwrócił uwagę dzięki słynnemu portfelowi „Bungee”. Tak spodobał mu się ten gadżet, że wkrótce dołączył do zespołu. Zajmuje się projektowaniem przedmiotów z różnych kategorii – jest to dla niego wyzwanie oraz sposób na zdobycie cennego doświadczenia. Zawsze stara się dopracować wszystkie detale do perfekcji.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię