Dekoracja ścienna Umbra Mariposa 9 el. miedziana

470789-880 Umbra Umbra
129.00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Creative Products Hanna Zasada (operator sklepu Czerwona Maszyna) z siedzibą w Krakowie (31-429), przy ul. Łukasiewicza 3. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
470789-880
Wymiary
Motyle 15,2 x 12,7 x 2,5 cm
motyle 14 x 10,2 x 3,8 cm
motyle 10,2 x 10,2 x 2,5 cm
Materiały
Metal

Opis produktu

Umbra Mariposa – dekoracja ścienna. 9 motyli w kolorze miedzi chętnie przysiądzie na ścianie! Stworzone z myślą o aranżacji sypialni, pokoju dziecka, nastolatka czy wnętrz, w których zdecydowanie brakuje magii. Motyle można rozmieścić na ścianie wg własnego pomysłu: koło siebie, w oddaleniu, lub jeden za drugim – jakby leciały w nieznanym kierunku. Wykorzystanie tej dekoracji ogranicza tylko własna wyobraźnia.
Sposób montażu: przykleić do ściany za pomocą dwustronnej taśmy klejącej (dołączona do kompletu).
Umbra: nieszablonowe produkty i akcesoria do wnętrz!'

Marka

Umbra to zdecydowany lider w projektowaniu dekoracji i akcesoriów ozdobnych dla domu. Markę wyróżniają nieszablonowe produkty o designerskim wykonaniu i czysto praktycznych funkcjach, które doskonale sprawdzają się w domu. Dekoracje UMBRA zdobyły uznanie na całym świecie, są dziś sprzedawane w ponad 75 krajach i zachwycają się nimi znani celebryci (np. Oprah Winfrey). Zespół Umbra tworzą rozpoznawalni na całym świecie projektanci, którzy nieustannie dbają o wprowadzanie na rynek nowości budzących zachwyt: opartych o innowacyjne pomysły.

Projektant

Alan Wisniewski przyznaje, że najbardziej lubi pracować nad kilkoma projektami jednocześnie, a swoje pomysły realizuje natychmiast. Inspiracji szuka w otaczającym go świecie. Jego produkty są proste, pomysłowe, a jednocześnie bardzo funkcjonalne. Współpracuje z firmą Umbra, na którą po raz pierwszy zwrócił uwagę dzięki słynnemu portfelowi „Bungee”. Tak spodobał mu się ten gadżet, że wkrótce dołączył do zespołu. Zajmuje się projektowaniem przedmiotów z różnych kategorii – jest to dla niego wyzwanie oraz sposób na zdobycie cennego doświadczenia. Zawsze stara się dopracować wszystkie detale do perfekcji.

Opinie

5,00 średnia ocena klientów
(1) Dodaj opinię 1 0 5 5
5.0
Karla 01.03.2018
Skutecznie ożywiła mój nudny pokój:) łatwa w zawieszeniu. Błyskawiczna dostawa. Polceam