Dekoracja ścienna Umbra Prisma 6 el., miedź

470520-880 Umbra Umbra
135.00 PLN
135,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
470520-880
Wymiary
Wymiary figur:
25 x 23 x 22 cm
16 x 31 x 14 cm
18 x 18,4 x 16 cm
Materiały
Metal

Opis produktu

Geometrycznie i zarazem diamentowo! Ciekawa dekoracja ścienna Umbra Prisma w kolorze miedzi, składająca się z 6 el. wykonanych na kształt brył geometrycznych, których forma kojarzy się z diamentem/pryzmatem. Niezabudowana konstrukcja sprawia, że całość świetnie wygląda na ścianie - bez względu na to w jakiej płaszczyźnie się ją powiesi.
Umbra: nieszablonowe produkty i akcesoria do wnętrz!'

Marka

Umbra to zdecydowany lider w projektowaniu dekoracji i akcesoriów ozdobnych dla domu. Markę wyróżniają nieszablonowe produkty o designerskim wykonaniu i czysto praktycznych funkcjach, które doskonale sprawdzają się w domu. Dekoracje UMBRA zdobyły uznanie na całym świecie, są dziś sprzedawane w ponad 75 krajach i zachwycają się nimi znani celebryci (np. Oprah Winfrey). Zespół Umbra tworzą rozpoznawalni na całym świecie projektanci, którzy nieustannie dbają o wprowadzanie na rynek nowości budzących zachwyt: opartych o innowacyjne pomysły.

Projektant

Joel Yatscoff - jego przygoda z projektowaniem zaczęła się od zainteresowania klockami Lego. Były dla niego niewyczerpanym źródłem inspiracji, ponieważ dawały nieograniczoną możliwość tworzenia. Styl Joela jest bardzo męski – często sięga po śmiałe, wyraziste kształty oraz trwała materiały. Inspirują go obiekty, które mają modułową budowę, tak jak klocki. Zajmuje się projektowaniem wielu różnych rzeczy: od sprzętu wojskowego po nowoczesne akcesoria domowe. Uwielbia funkcjonalne produkty, które poza spełnianiem podstawowej roli, wywołują w użytkownikach niezapomniane przeżycia. Obecnie współpracuje z marką Umbra.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię