Czerwona Maszyna. Prezenty dla niej, prezenty dla niego

Dekoracja świąteczna Alessi Holy Family Angel

Dekoracja świąteczna Alessi Holy Family Angel
Dekoracja świąteczna Alessi Holy Family Angel Dekoracja świąteczna Alessi Holy Family Angel
x zamknij

Dekoracja świąteczna Alessi Holy Family Angel

alessi
Marcel Wanders
105.00 zł
Sprawdź koszt
dostawy
Wysyłka NATYCHMIAST / Jest w magazynie
Wysokość: 8,5 cm
Ø 7,2 cm
Porcelana
alessi-MW40 6
 
Porcelanowa dekoracja świąteczna z wizerunkiem Anioła to wyjątkowy sposób na udekorowanie domu na czas Bożego Narodzenia. Ozdoba w kształcie dzwoneczka jest niezwykle barwna – będzie doskonale prezentowała się na stole wigilijnym nakrytym białym, eleganckim obrusem. Można ją również zawiesić na choince.

Alessi Holy Family to świąteczna kolekcja zaprojektowana przez utalentowanego, holenderskiego projektanta – Marcela Wandersa. Stworzone przez niego dekoracje zostały ożywione wizerunkami świętej rodziny oraz bożonarodzeniowych postaci. Wiele z projektów Wandersa można podziwiać na najbardziej prestiżowych wystawach, między innymi w Nowym Jorku, Londynie, San Francisco, Amsterdamie czy Rotterdamie.
Do realizacji zamówienia zawierającego ten przedmiot wymagamy 30% zaliczki.
W czerwony ryflowany papier owijamy oryginalne opakowanie i dodajemy kremową kokardę. To eleganckie i proste opakowanie.
Specjalne pudełko prezentowe, wykonane z twardej tektury oklejonej czerwonym papierem z zewnątrz i białym wewnątrz. Twój prezent zostanie owinięty kremową bibułką i umoszczony wygodnie w środku.Zamknięte pudełko zostanie przewiązane szeroką jedwabistą wstążką.
Oferta dnia
Odbiór zamówień: Kraków, ul. Wileńska 4 tel. 12 312 4000,
Pon.-Pią. 9-19, Sob 11-15.