Dekoracja świąteczna Alessi Holy Family Jesus

MW40 1 Alessi Alessi
144.00 PLN
144,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
MW40 1
Wymiary
Wysokość: 8,5 cm
Ø 7,2 cm
Materiały
Porcelana

Opis produktu

Porcelanowa dekoracja świąteczna Alessi Holy Family Jesus z wizerunkiem Dzieciątka Jezus leżącego w żłobie to wyjątkowy sposób na udekorowanie domu na czas Bożego Narodzenia. Ozdoba w kształcie dzwoneczka jest niezwykle barwna – będzie doskonale prezentowała się na stole wigilijnym nakrytym białym, eleganckim obrusem. Można ją również zawiesić na choince.

Alessi Holy Family to świąteczna kolekcja zaprojektowana przez utalentowanego, holenderskiego projektanta – Marcela Wandersa. Stworzone przez niego dekoracje zostały ożywione wizerunkami świętej rodziny oraz bożonarodzeniowych postaci. Wiele z projektów Wandersa można podziwiać na najbardziej prestiżowych wystawach, między innymi w Nowym Jorku, Londynie, San Francisco, Amsterdamie czy Rotterdamie.

Marka

Alessi to główna linia tzw. „Fabryki Włoskiego Designu” określanej też często „fabryką snów”. Od 1921 pod szyldem Alessi powstaje wyjątkowe wzornictwo pełne świeżości, kreatywności i niepowtarzalnych form, które podobają się na całym świecie. Design excellence Alessi, to umiejętność łączenia wysokich wymagań produkcyjnych dot. akcesoriów użytkowych i dekoracyjnych z nowymi materiałami, estetyką i nieprzeciętną jakością produktów. Dla Alessi tworzy dziś ponad 200 projektantów z całego świata (m.in. E. Sottsass, R.Sapper, A. Castiglioni, A. Rossi, S. Giovannoni, E. Mari, oraz A. Mendini). Prestiżowe nagrody m.in: 2012 GOOD DESIGN™ Awards. 

Projektant

Marcel Wanders – projektant i dekorator wnętrz, który stał się znany na arenie międzynarodowej dzięki kultowemu krzesłu „Knotted Chair”. Jego projekty balansują na granicy sztuki i designu – są bardzo plastyczne, dynamiczne i efektowne. W 1995 r. otworzył własne studio projektowe w Amsterdamie. Jest jednym z założycieli i dyrektorem artystycznym marki Moooi. Wanders zajmuje się także projektowaniem luksusowych kolekcji limitowanych oraz dekorowaniem prywatnych rezydencji w Amsterdamie, Dżakarcie i na Majorce. Jego prace silnie oddziałują na emocje – bawią, zaskakują, a przede wszystkim inspirują.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię