Czerwona Maszyna. Prezenty dla niej, prezenty dla niego

Dekoracja wisząca Rosendahl Karen Blixen Kwieciste serce, srebrna

Dekoracja wisząca Rosendahl Karen Blixen Kwieciste serce, srebrna
Dekoracja wisząca Rosendahl Karen Blixen Kwieciste serce, srebrna Dekoracja wisząca Rosendahl Karen Blixen Kwieciste serce, srebrna Dekoracja wisząca Rosendahl Karen Blixen Kwieciste serce, srebrna Dekoracja wisząca Rosendahl Karen Blixen Kwieciste serce, srebrna
x zamknij

Dekoracja wisząca Rosendahl Karen Blixen Kwieciste serce, srebrna

Rosendahl
63.00 zł
Sprawdź koszt
dostawy
Wysyłka NATYCHMIAST / Jest w magazynie
Czerwony papier + 4.00 zł
7 x 7 cm
Metal posrebrzany
31428
 
Piękna, wisząca dekoracja z motywem serca uformowanego z połączonych ze sobą kuleczek.
Prostocie wykonania towarzyszy tu drobiazgowe wykończenie ozdoby: posrebrzany metal, precyzyjnie dopracowane szczegóły i wrażenie „poruszania się”.
Całość kapitalnie prezentuje się na bożonarodzeniowym drzewku, oknie czy powieszona nad stołem. Można ją również wykorzystać jako ozdobę do pakowanego pod choinkę prezentu. Do kompletu dołączony jest elegancki sznureczek.
Do czyszczenia nie należy używać środków do polerowania, nie myć w zmywarce.
Kolekcja została stworzona dla duńskiej marki Rosendahl przez Olego Kortzau, który poświęcił ją Karen Blixen - autorce słynnej powieści „Pożegnanie z Afryką”, która znana również była z projektowania eleganckich dekoracji świątecznych. To niepowtarzalne, wręcz artystycznie wykończone produkty, które budują w domu nastrojowy klimat.
Do realizacji zamówienia zawierającego ten przedmiot wymagamy 30% zaliczki.
W czerwony ryflowany papier owijamy oryginalne opakowanie i dodajemy kremową kokardę. To eleganckie i proste opakowanie.
Specjalne pudełko prezentowe, wykonane z twardej tektury oklejonej czerwonym papierem z zewnątrz i białym wewnątrz. Twój prezent zostanie owinięty kremową bibułką i umoszczony wygodnie w środku.Zamknięte pudełko zostanie przewiązane szeroką jedwabistą wstążką.
Oferta dnia
Odbiór zamówień: Kraków, ul. Wileńska 4 tel. 12 312 4000,
Pon.-Pią. 9-19, Sob 11-15.