Dekoracje świąteczne Bloomingville Milan , choinki 2 szt.

82052635 Bloomingville Bloomingville
126.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
82052635
Wymiary
Śr.15,5xWys.22,5 cm
Materiały
Papier

Opis produktu

Dekoracje świąteczne Bloomingville Milan choinki 2 szt to doskonałe uzupełnienie wnętrza w okresie świątecznym! Połączenie koloru pomarańczowego z ciemną zielenią świetnie wpisuje się w ten wyjątkowy czas. Choinki umieścisz na parapecie, stoliku, czy regale. Ich zastosowanie jest nieograniczone! Wymiary jednej ozdoby wynoszą 22,5 x 15,5 cm.


Materiał, z jakiego wykonano dekoracje świąteczne Bloomingville Milan choinki 2 szt – to wysokiej jakości papier. Są lekkie i trwałe. Doskonale uzupełnią Twoje wnętrze, niezależnie od stylu, w jakim zostało zaprojektowane. Duńska marka Bloomingville stawia na proste kształty i cieszące wzrok kolory. Zestaw tych dwóch, pięknych choinek jest doskonałym tego dowodem!

Marka

Bloomingville to duńska firma, która zajmuje się tworzeniem akcesoriów do domu i ogrodu. Jej styl to połączenie skandynawskiej prostoty i surowości z romantycznym urokiem oryginalnych znalezisk rodem z pchlego targu. W sklepie Czerwona Maszyna wśród produktów Bloomingville można znaleźć m.in. pięknie zdobioną porcelanę, akcesoria dla dzieci i praktyczne meble.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię