Dekorator do potraw Lékué Deco Max czerwony + 6 końcówek

3403200R14U004 Lékué Lékué
100.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
3403200R14U004
Wymiary
Pojemność 350 ml
32 x 26 x 16 cm
Materiały
Silikon platinum
Zastosowanie

Opis produktu

Duży pojemnik do dekorowania potraw.
Piecz, gotuj i dekoruj na sześć sposobów. Bliscy kuzyni pojemniczka DecoPen, którzy poznali formułę Kingsajzu - czterokrotnie większa pojemność i sześć wymiennych końcówek. Z nimi ozdobisz dania dla naprawdę dużej rodziny i licznego grona przyjaciół.
Mogą również służyć do napełniania ciasteczek typu eklerki, ptysie.

Marka

Lékué to hiszpańska marka doskonale znana ze swego przełomowego wynalazku - silikonu platinum. Akcesoria kuchenne z silikonu platinum są ultra elastyczne, sprężystye odporne na odkształcenia i ekstremalnie wysokie temperatury, bezpieczne i do tego szalenie łatwe w czyszczeniu. Lékué sukces swoich produktów zawdzięcza nie tylko samemu materiałowi, ale również nowoczesnemu, funkcjonalnemu, przyciągającemu wzrok wzornictwu i żywej, radosnej kolorystyce.

Swoje produkty Lékué oferuje dziś w ponad 40 krajach i dzięki innowacyjnym pomysłom na narzędzia kuchenne jej popularność wciąż rośnie. Nowatorska konstrukcja akcesoriów przydatnych w kuchni i ich przemyślana funkcjonalność to cechy, które wyróżniają Lékué. W sklepie Czerwona Maszyna ofertę Lékué znajdziecie Państwo w działach Formy do pieczenia, oraz Akcesoria kuchenne.

Projektant

Opinie

5,00 średnia ocena klientów
(1) Dodaj opinię 1 0 5 5
5.0
julijulia 31.01.2018
Przyjemny w użyciu, bardzo latwo sie go myje. Szybka wysyłka. Polecam!!!