Dekorator do potraw Lékué Deco Max z 6 końcówkami, brązowy

3403200M02U004 Lékué Lékué
99.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
3403200M02U004
Wymiary
16 x 14 x 7 cm
pojemność 0,35 l
Materiały
Silikon Platinum
Zastosowanie

Opis produktu

Piecz, gotuj i dekoruj na sześć sposobów.
Bliscy kuzyni pojemniczka DecoPen, którzy poznali formułę Kingsajzu - czterokrotnie większa pojemność i sześć wymiennych końcówek. Z nimi ozdobisz dania dla naprawdę dużej rodziny i licznego grona przyjaciół.
Mogą również służyć do napełniania ciasteczek typu eklerki, ptysie.
Pojemniki DecoMax, wykonane z najwyższej jakości silikonu platinum, świetnie znoszą wysokie i niskie temperatury panujące w piekarniku, kuchence mikrofalowej, zmywarce, lodówce czy zamrażarce.

Marka

Lékué to hiszpańska marka doskonale znana ze swego przełomowego wynalazku - silikonu platinum. Akcesoria kuchenne z silikonu platinum są ultra elastyczne, sprężystye odporne na odkształcenia i ekstremalnie wysokie temperatury, bezpieczne i do tego szalenie łatwe w czyszczeniu. Lékué sukces swoich produktów zawdzięcza nie tylko samemu materiałowi, ale również nowoczesnemu, funkcjonalnemu, przyciągającemu wzrok wzornictwu i żywej, radosnej kolorystyce.

Swoje produkty Lékué oferuje dziś w ponad 40 krajach i dzięki innowacyjnym pomysłom na narzędzia kuchenne jej popularność wciąż rośnie. Nowatorska konstrukcja akcesoriów przydatnych w kuchni i ich przemyślana funkcjonalność to cechy, które wyróżniają Lékué. W sklepie Czerwona Maszyna ofertę Lékué znajdziecie Państwo w działach Formy do pieczenia, oraz Akcesoria kuchenne.

Projektant

Opinie

5,00 średnia ocena klientów
(2) Dodaj opinię 2 0 5 5
5.0
Madziuch 15.03.2018
Super!
5.0
Madziuch 15.03.2018
Super!