Deska do krojenia Alessi Sbriciola

GAG02 Alessi Alessi
504.00 PLN
504,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 10 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
GAG02
Wymiary
42 x 27 cm
wysokość 4,5 cm
Materiały
Bambus, tworzywo termoplastyczne
Ograniczenia

Opis produktu

Wielofunkcyjna taca bambusowa z szufladką na nóż, która sprawdzi się i w domu i w restauracjach.
Górna część tacy służy do krojenia pieczywa, warzyw, owoców, ale i np. rozdrabniania orzeszków i innych bakalii. Pozostałości po krojeniu chleba (lub rozdrobnione orzechy) wpadają przez podłużne otwory do znajdującego się pod tacą pojemnika. Tacę można również wykorzystać do estetycznego podania na niej talerza z przekąskami (np. na stół ogrodowy), czy pączków, babeczek i innych słodkości,
Produkty marki Alessi pochodzące prosto z „Fabryki Snów Włoskiego Designu” wyróżniają się niezwykłą formą, którą nadają im znani na całym świecie projektanci. To łączenie wysokich wymagań produkcyjnych z nowymi materiałami i niepowtarzalną estetyką wyglądu.

Marka

Alessi to główna linia tzw. „Fabryki Włoskiego Designu” określanej też często „fabryką snów”. Od 1921 pod szyldem Alessi powstaje wyjątkowe wzornictwo pełne świeżości, kreatywności i niepowtarzalnych form, które podobają się na całym świecie. Design excellence Alessi, to umiejętność łączenia wysokich wymagań produkcyjnych dot. akcesoriów użytkowych i dekoracyjnych z nowymi materiałami, estetyką i nieprzeciętną jakością produktów. Dla Alessi tworzy dziś ponad 200 projektantów z całego świata (m.in. E. Sottsass, R.Sapper, A. Castiglioni, A. Rossi, S. Giovannoni, E. Mari, oraz A. Mendini). Prestiżowe nagrody m.in: 2012 GOOD DESIGN™ Awards. 

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię