Deska do krojenia Guzzini My Kitchen, czerwona

2928.00.55 Guzzini Guzzini
34.40 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
2928.00.55
Wymiary
29,4 x 23 x 0,5 cm
Materiały
Tworzywo sztuczne
Zastosowanie

Opis produktu

Praktyczna i estetyczna deska do krojenia, która pozwala na wygodne przygotowanie warzyw, ryb, mięs czy ciepłych pokarmów. Jest bardzo higieniczna i łatwa do utrzymania w perfekcyjnej czystości dzięki zastosowaniu materiału, który nie chłonie żadnych płynów ani soków wypływających z krojonych produktów. Deska posiada rant umożliwiający zablokowanie jej o krawędź blatu czy stołu kuchennego, przez co krojenie jest łatwiejsze i bezpieczniejsze. Deskę można myć w zmywarce.
Włoska marka Guzzini to przede wszystkim doskonała równowaga między nowoczesnymi materiałami, a tradycyjną formą i pięknym, wpadającym w oko designem.

Kolekcja: Guzzini My Kitchen

Zobacz kolekcję

Marka

"Zaprojektowane, by cieszyć”! Włoska marka Guzzini to przede wszystkim doskonała równowaga między nowoczesnymi materiałami, a tradycyjną formą i pięknym, wpadającym w oko designem. Przedmioty codziennego użytku projektowane dla Guzzini przez najbardziej znanych projektantów na świecie zachwycają gorącym temperamentem, funkcjonalnością i niezwykłym wyglądem. Niebanalne wzory i intensywna kolorystyka to znak rozpoznawczy tej marki!

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię