Deska do krojenia Joseph Joseph Duo, szara

80086 Joseph Joseph Joseph Joseph
75.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
80086
Wymiary
27 x 34,7 cm
Materiały
Tworzywo sztuczne
Zastosowanie
Ograniczenia

Opis produktu

Deska do krojenia Joseph Joseph Duo szara to nowatorskie rozwiązanie przeznaczone do kuchni, a przedstawione w skromnym, minimalistycznym stylu.

Dwustronna deska do krojenia Duo wykonana jest z czerwonego tworzywa sztucznego. Powierzchnia krawędzi, pochylona pod kątem, sprawia, że płyny spływają, a okruszyny z powrotem zsuwają się na deskę. Dzięki wyższemu brzegowi prościej o utrzymanie porządku na blacie. Zaokrąglone kanty przyczyniają się do łatwego wylewania soków. Dodatkowo deska do krojenia Joseph Joseph zawiera antypoślizgowe elementy.

Marka

Angielska firma - JOSEPH JOSEPH™ - została założona przez projektantów- braci bliźniaków - Antony i Richard’a Joseph’ów i koncentruje się na wytwarzaniu przełomowych, innowacyjnych artykułów gospodarstwa domowego. W ofercie Joseph Joseph początkowo znajdowały się tylko akcesoria kuchenne, z czasem jednak poszerzono asortyment o funkcjonalne rozwiązania do przechowywania i estetyczne akcesoria łazienkowe. Bracia mówią: „Innowacje są sercem wszystkiego co dzieje się w Joseph Joseph. Dlatego stawiamy sobie cel - zidentyfikowanie problemów życia codziennego i zlikwidowanie ich poprzez umiejętne zaprojektowanie przedmiotu”

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię