Deska do krojenia Koziol Happy Boards Princess, różowa

3254584 Koziol Koziol
30.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
3254584
Wymiary
25 x 20,3 x 0,7 cm
Materiały
Tworzywo sztuczne
Zastosowanie

Opis produktu

Deska idealna dla Księżniczki! Podczas panowania w swoim królestwie- kuchni, każdy doceni deskę Happy Boards! Antypoślizgowa powierzchnia świetnie sprawdza się podczas krojenia zapobiegając nadmiernym ruchom ostrza. Dodatkowo zaokrąglone rogi pozwalają traktować akcesorium jako spersonalizowaną tacę do podawania posiłków. Dzięki niej każdy poczuje się wyjątkowo.

Marka

Produkty marki Koziol to nowoczesne spojrzenie na funkcjonalność i oryginalny design codziennie używanych przedmiotów kuchennych, łazienkowych i ogrodowych. Wszystkie propozycje tej niemieckiej marki słynącej z doskonałej jakości produktów cechuje żywa, intensywna kolorystyka, która staje się szalenie energetyczną dekoracją dla domu i przyjemnością dla oka. Rodzinne tradycje od 1927 roku i słynne 3x 100%: 100% produkcji niemieckiej, 100% recyklingu i 100% jakości i czystości produkcyjnej. Pozytywne inspiracje, zabawa formą i barwy, które zmieniają wnętrza na lepsze!

Sklep Czerwona Maszyna prowadzi wyprzedaż stanów magazynowych marki - zapraszamy do zakupu pełnowartościowych produktów w atrakcyjnych cench!

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię