Deska do krojenia Sagaform Nature

5015335 Sagaform Sagaform
139.90 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
5015335
Wymiary
średnica: 32,5 cm
Materiały
drewno dębowe
Ograniczenia

Opis produktu

Okrągła deska do krojenia Sagaform Nature to połączenie prostego designu i inspiracji naturą. Wykonana z wysokiej jakości drzewa bambusowego urzeka naturalnym kolorem oraz delikatnymi, pionowymi słojami. Sprawdzi się zarówno jako użyteczne akcesorium do krojenia, jak również będzie pięknie eksponowała serwowane na stole wędliny, sery, warzywa czy owoce. Dzięki grubemu uchwytowi deskę możemy z łatwością przenosić oraz zawiesić, gdy nie jest nam potrzebna.
Eleganckie dodatki na stół z serii Nature & Oak są funkcjonalne i piękne. W kolekcji są karafki do wina, karafki do oliwy i octu, pojemniki na sól i pieprz, deski i noże do serów, oraz misa i łyżki do sałat.

Kolekcja: Sagaform Oak&Nature

Zobacz kolekcję

Marka

Sagaform to wysmakowane wzornictwo i wysoka jakość. Od ponad 20 lat najlepsi projektanci tworzą dla tej skandynawskiej firmy przedmioty z osobowością, łącząc unikalność, funkcjonalność i ten pierwiastek, który sprawia, że projekt staje się dziełem sztuki. Główną ofertę Sagaform, obejmującą przedmioty do przygotowania i spożywania posiłków, uzupełniają setki akcesoriów przydatnych na co dzień.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię