Deska do serwowania steków Zassenhaus Akacja Ø 30 cm

055078 Zassenhaus Zassenhaus
59.90 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Creative Products Hanna Zasada (operator sklepu Czerwona Maszyna) z siedzibą w Krakowie (31-429), przy ul. Łukasiewicza 3. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
055078
Wymiary
Ø 30 cm
Materiały
Drewno akacjowe
Ograniczenia

Opis produktu

Okrągła, bardzo naturalnie wykonana deska do krojenia i do serwowania na niej np. steków, marki Zassenhaus. Duża średnica (śr. 30 cm) pozwala ułożyć na niej większe produkty i mięsa, a rowek rozciągnięty wokół całej deski to miejsce stworzone na okruszki lub sok ściekający z soczystych kawałków. Deska została wyprodukowana z grubego akacjowego drewna, na którym wręcz widać słoje ściętego drzewa.
Najwyższa jakość niemieckiej marki Zassenhaus.

Kolekcja: Zassenhaus Akacja

Zobacz kolekcję

Marka

Marka Zassenhaus oferuje tradycyjne, niemieckie produkty z kat. artykułów kuchennych wytwarzanych z drewna. Charakteryzują ją: minimalistyczne wzornictwo, maksymalna funkcjonalność, trwałość i wysoka jakość wykonania połączona z dyskretną elegancją. Stylowe deski do krojenia, mocne młynki do przypraw i kawy, oraz praktyczne naczynia i drewniane akcesoria kuchenne.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię