Deska/taca do serwowania Stelton Twin 34 x 36 cm

441 Stelton Stelton
302.00 PLN
302,00 zł
Dostawa gratis
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
441
Wymiary
34 x 36 cm
Wysokość: 2,5 cm
Materiały
Olejowane drewno bambusowe, łupek

Opis produktu

Deska / taca do serwowania Stelton Twin 34 x 36 cm, zaprojektowana przez Marię Berntsen to wielofunkcyjne akcesorium odpowiednie do kuchni i na stół. Można na niej kroić i podawać. Deska składa się z podstawy z olejowanego bambusa i wsuwanej w nią tacy z łupka, co sprawia że jest odpowiednia do serwowania małych porcji potraw gorących i zimnych, np. gorących kiełbasek, lub serów w niskiej temperaturze.

Przed użyciem należy część bambusową zaolejować dowolnym olejem jadalnym. Producent zaleca także regularne olejowanie raz w miesiącu, by zapobiec naturalnym procesom pękania i wypaczania się drewna.

Marka

Już od ponad 40 lat marka Stelton jest rozpoznawalna dzięki swojemu ścisłemu "językowi" projektowania, który bazuje na linii Cylinda-line, zaprojektowanej przez Arne Jacobsena. W oparciu o tę legendę powstała wizja przyszłościowa: zawsze być rozpoznawalną jako najbardziej zaskakująca, innowacyjna i funkcjonalna marka, która oferuje najwyższej jakości skandynawskie projekty. Silna wizja przyszłości w połączeniu z tradycją zapewniły sukces legendarnym projektom Stelton.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię