Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
VT4033291
Wymiary
Długość – od 9,4 cm do 12,5 cm
Materiały
metal

Opis produktu

Długopis Lamy pico neongreen, idealnie sprawdzi się w podróży.

Długopis w kolorze cintensywnej zieleni z czarnymi elementami idealnie sprawdzi się jako prezent dla bliskiej osoby lub partnera biznesowego.

Kolekcja Pico, to kieszonkowe długopisy dla podróżników i wszystkich osób, które muszą zapisać najważniejsze informację w biegu.

Najważniejsze cechy produktu:

  • kolor - neongreen
  • materiał - metal
  • długość - od 9,4 cm do 12,5 cm
  • waga - 22 g


Część przednia długopisu ze względu na swoją formę, ułatwia pisanie.
Uchwyt został wyprofilowany tak, aby długopis leżał wygodnie w dłoni, a dzięki swojej wadze - tylko 22 g, pisze się nim z wielką przyjemnością.

Mały i poręczny długopis pico ujawnia swój potencjał dopiero po rozłożeniu. Innowacyjny długopis kieszonkowy transformuje do pełnowymiarowego długopisu zaraz po jego wciśnięciu.

Korpus długopisu wykonano z najwyższej jakości metalu lakierowanego, które jest odporne na niekorzystne warunki zewnętrzne, co gwarantuje jego długowieczność.

Długopis jest dostępny w oryginalnych, intensywnych kolorach, które od razu przyciągają wzrok - czarny, imperialbue, biały oraz edycja limitowana - neongreen

Dostarczany z kompaktowym wkładem LAMY M 22 w kolorze czarnym.

Marka

Lamy, czyli luksus pisania.

Znana z produkcji najwyższej jakości przyborów piśmienniczych opatrzonych najlepszą jakością materiałów i szeroką gamą kolorystyczną.
Polerowana na błysk stalówka w rozmiarach EF, F, A, LH oraz M oraz to znak rozpoznawczy marki Lamy.

Założona w 1930 r. w Hiedelbergu przez C. Josefa Lamy, idzie z duchem czasu i aktualnie w swojej ofercie posiada wiele ciekawych i nowoczesnych produktów piśmienniczych, dzięki którym pisanie staje się niezwykłą przyjemnością.

Asortyment marki jest odpowiedni zarówno dla małych, początkujących pisarzy, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z piórem. Oraz dla koneserów pięknego stylu pisma, którzy chcą poszerzać swoje umiejętności przy pomocy najlepszych instrumentów piśmienniczych.

Niecodzienna forma, efektowne kolory i zastosowanie najwyższej klasy materiałów sprawiają, że produkty Lamy są eleganckie, trwałe i ponadczasowe.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię