Donica Authentics Urban Garden Ø 15 cm czarna zieleń, wisząca

7121426 Authentics Authentics
255.00 PLN
255,00 zł
Dostawa +14,90 zł
Wysyłka: natychmiast. Produkt dostępny w magazynie
Odbierz w salonie w Krakowie: w następnym dniu
Zamów przez tel. 123 124 000 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
7121426
Wymiary
Wysokość 28 cm
szerokość 29 cm
Ø 15 cm
pojemność 2,5 l
Materiały
Poliester

Opis produktu

Pomysłowa, średniej wielkości wisząca donica Authentics Urban Garden w koloże czarnej zieleni - na kwiaty, które lubią piąć się ku górze. To praktyczny i bardzo ciekawy pomysł na dekorację domowej ściany. W dolnej części (nad kieszenią) znajdują się dwie poprzeczki, po których pięknie wić się będzie np. bluszcz. Dzięki przemyślanemu systemowi mocowań donice Authentics Garden mogą być łączone ze sobą, a ich wysokość regulowana.

W zestawie:
  • Sakwa zewnętrzna wykonana z technologicznie zaawansowanego materiału.
  • Sakwa wewnętrzna z nieprzepuszczającego wody materiału
  • Urządzenie do pomiaru wilgotności
  • 2 paski do mocowania doniczek o długości 90 cm (wszyte w ścianki donicy). Jeśli zawieszenie jest za krótkie, można je z łatwością przedłużyć. W tym celu należy dokupić dodatkowe paski.

Zestaw nie zawiera uchwytów montażowych. Należy dokupić je osobno. W ofercie znajdują się uchwyty montowane do sufitu oraz do ściany. Minimalna wysokość zawieszenia pasków wynosi 42 cm.

Kolekcja Urban Garden to pomysł na miniaturowy ogród we własnym domu! Donice zaprojektowane tak, by nie zajmowały wiele miejsca, ładnie wyglądały i sprzyjały wzrostowi roślin, ziół i kwiatów. Nowocześnie, funkcjonalnie i estetycznie.

Marka

Kolekcje marki Authentics to wyjątkowo proste i szalenie funkcjonalne akcesoria codziennego użytku: wyposażenie domu oraz akcesoria kuchenne i łazienkowe. Dzięki nowoczesnym technologiom produkcji i wysokiej jakości materiałom Authentics od 1981r stale powiększa grono swoich fanów. Wszystkie produkty prezentowane w sklepie Czerwona Maszyna tworzone są przez zespół projektantów światowej sławy, z zachowaniem autentycznej pasji do projektowania rzeczy praktycznych, potrzebnych na co dzień i podanych w pięknej formie! Wielokrotnie nagradzane przez ekspertów.

Projektant

Patrick Nadeau – projektant, architekt oraz twórca zjawiskowych wystaw. W czasie pobytu w Japonii, zaczął interesować się współczesnym ogrodnictwem oraz projektowaniem krajobrazu. Rośliny są dla niego żywym materiałem, z którego może tworzyć niepowtarzalne kompozycje. Dla włoskiej marki Boffi zaprojektował zjawiskową instalację „Rainforest”, która składa się z wiszących kopuł pokrytych tropikalną roślinnością. Do jego najciekawszych wariacji florystycznych należy ekologiczny dom „La Maison-vague” z nietypowym, opływowym sklepieniem wyłożonym zielenią.

Nagrody

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię