Czerwona Maszyna. Prezenty dla niej, prezenty dla niego

Donica Authentics Urban Garden Ø 53 cm, czarna zieleń

Donica Authentics Urban Garden Ø 53 cm, czarna zieleń
Donica Authentics Urban Garden Ø 53 cm, czarna zieleń Donica Authentics Urban Garden Ø 53 cm, czarna zieleń Donica Authentics Urban Garden Ø 53 cm, czarna zieleń Donica Authentics Urban Garden Ø 53 cm, czarna zieleń
x zamknij

Donica Authentics Urban Garden Ø 53 cm, czarna zieleń

authentics
829.00 zł
Dostawa
gratis!
Wysyłka co najmniej 20 dni. Potwierdź termin: tel. 12 312 4000, e-mail: bok@czerwonamaszyna.pl
Wysokość 45 cm
Ø 53 cm
pojemność 45 l
Authentics-7120326
 
Donica w nowoczesnym wydaniu! Idealna do sadzenia roślin doniczkowych, kwiatów i drzewek ogrodowych. Dzięki pękatej formie jest bardzo pojemna i dostosowuje się do potrzeb korzeni sadzonych w niej roślin. Łatwa do przenoszenia, świetnie sprawdzi się w salonie. Nieprzemakalna tkanina w niezwykły sposób otacza ziemię i stanowi ciekawą alternatywę dla klasycznych, ale topornych donic, które zwykle zajmują zbyt dużo miejsca. W komplecie wkładka z drenażu (to do niej wkładamy sadzonkę, lub ziarenka roślin i dopiero tą wkładkę umieszczamy w docelowej donicy), granulki gliny i specjalny wskaźnik poziomu wody.
Kolekcja Urban Garden to pomysł na miniaturowy ogród we własnym domu! Donice zaprojektowane tak, by nie zajmowały wiele miejsca, ładnie wyglądały i sprzyjały wzrostowi roślin, drzewek i kwiatów. Nowocześnie, funkcjonalnie i estetycznie.

Inne z kolekcji Authentics Urban Garden

Pokaż wszystko z tej kolekcji
Do realizacji zamówienia zawierającego ten przedmiot wymagamy 30% zaliczki.
W czerwony ryflowany papier owijamy oryginalne opakowanie i dodajemy kremową kokardę. To eleganckie i proste opakowanie.
Specjalne pudełko prezentowe, wykonane z twardej tektury oklejonej czerwonym papierem z zewnątrz i białym wewnątrz. Twój prezent zostanie owinięty kremową bibułką i umoszczony wygodnie w środku.Zamknięte pudełko zostanie przewiązane szeroką jedwabistą wstążką.
Oferta dnia
Odbiór zamówień: Kraków, ul. Wileńska 4 tel. 12 312 4000,
Pon.-Pią. 9-19, Sob 11-15.