Doniczka na zioła Holmegaard Gaia 9 cm

4343820 Holmegaard Holmegaard
180.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
4343820
Wymiary
Ø 9,5 cm
Materiały
szkło ręcznie dmuchane

Opis produktu

Doniczka na zioła Holmegaard Gaia 9 cm , jej nazwa nawiązuje do matki ziemi z mitologii greckiej. Gaia jest dedykowana roślinom i ziołom. Została wyposażona w przemyślany system nawadniania. Doniczkę podzielono na dwie części. W górnej części umieszczamy roślinę, a dolna służy jako zbiorniczek wody. Pomiędzy zbiorniczkami umieszczono sznur, który po nalaniu wody do dolnego zbiorniczka pobiera dokładnie tyle płynu ile potrzebuje roślina. Zbiorniczek z wodą napełniamy przez niewielki otwór i później zabezpieczamy korkiem. Po uzupełnieniu woda powinna wystarczyć roślinie na 7 dni! Wszystkie elementy dniczki można wygodnie myć ręcznie.
Doniczki Gaia zaprojektowane przez amerykańskiego mistrza dmuchania szkła Arica Snee to kwintesencja skandynawskiego stylu, który łączy w sobie funkcjonalność z pięknem i prostotą.

Marka

Duńska huta szkła Holmegaard powstała w 1825 roku z inicjatywy hrabiów Danneskiold-Samsøe
Z początku produkowano w niej wyłącznie charakterystyczne zielone szkło butelkowe, jednak dzięki dobremu gustowi hrabiny ofertę poszerzono o ręcznie dmuchane przeźroczyste szkło stołowe o cieńszych ściankach, które okazało się sukcesem. Z biegiem lat produkcja Holmegaard rosła, a do współpracy zaproszono najsłynniejszych skandynawskich projektantów przedmiotów codziennego użytku. Dziś w ofercie Holmegaard znajduje się kilkadziesiąt wyrazistych kolekcji szkła stołowego i szklanych dodatków do domu - wytwarzanych zarówno ręcznie, jak i maszynowo. Szklanki, kieliszki, karafki, wazony, misy i doskonałe szkło barowe Holmegaard cechuje ogromne wyczucie formy i ponadczasowa elegancja.

Projektant

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię