Doniczka/osłonka Rig-Tig Plant-It, misty rose

Z00131 Rig-Tig Rig-Tig
84.00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Czerwona Maszyna 2.0 Karolina Gil Natalia Kasperowicz Sp.J. z siedzibą w Krakowie (30-149), przy ul. Balicka 56. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
Z00131
Wymiary
Ø: 8 cm
Wysokość: 7 cm
Materiały
Kamionka

Opis produktu

Doniczka/osłonka Rig-Tig Plant-It, misty rose jest wykonana z białej kamionki do połowy szkliwionej na piękny pastelowego różu. Niewielki rozmiar sprawia, że jest odpowiednia dla ziół, lub niewielkich roślin domowych – np. młodych sukulentów, lub kaktusów. Doniczki/osłonki możesz używać także jako pojemnika kuchennego (na sól, cukier, itd.), lub do przechowywania codziennych drobiazgów.

Marka

Duńska marka Rig-Tig firmowana przez Stelton, projektuje funkcjonalne akcesoria kuchenne, które łączą w sobie piękno skandynawskiego minimalizmu i maksymalne wykorzystanie możliwości przedmiotów. Mnogość funkcji w designerskiej formie, która sprawdza się w kuchniach i stanowi ich ozdobę. To, co wyróżnia Rig-Tig, to zamiłowanie do ekologicznych dodatków, naturalnych materiałów przyjaznych człowiekowi i przyrodzie m.in bambusa i ścinków drewna.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię