Doniczka Skagerak Edge Ø 35 cm, terakota

1810403 Skagerak Skagerak
684.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
1810403
Wymiary
Ø 35 cm
wysokość 34 cm
Materiały
Terakota

Opis produktu

Doniczka Skagerak Edge, terakota jest inspirowana starożytną tradycją rzemiosła.

Kształt doniczki inspirowany jest amforą - ma szerszą górę i zwężającą się ku dołowi podstawę.

Doniczka jest przeznaczona do użytku na zewnątrz. W dnie ma otwór, którym może odpływać nadmiar wody.

Z czasem doniczka zyska piękną patynę na powierzchni. Jeśli jednak chcesz zachować jej oryginalny wygląd, myj doniczkę w letniej wodzie z mydłem, a następnie wycieraj suchą szmatką.

Pamiętaj, że terakota jest delikatnym materiałem, dlatego zawsze uważaj podczas przenoszenia lub przestawiania doniczki. Zawsze też używaj ziemi doniczkowej, ponieważ normalna gleba jest dla niej zbyt ciężka.

Doniczka nie jest odporna na niskie temperatury, dlatego zimą powinna być przechowywana w garażu lub w piwnicy. Przed odłożeniem jej na zimę pamiętaj o opróżnieniu jej i obróceniu go do góry nogami.

Kolekcja doniczek Skagerak Edge to seria prostych, ręcznie wykonanych doniczek z terakoty w różnych rozmiarach. Kolekcja inspirowana jest starożytną grecko-egipską tradycją rzemiosła.

Ponieważ doniczki z kolekcji Skagerak Edge wykonywane są ręcznie, ich odcienie i powierzchnia mogą sie nieznacznie od siebie różnić.

Marka

Marka Skagerak to wysokiej jakości meble, akcesoria kuchenne i łazienkowe, które od 1976 roku podbijają światowe rynki perfekcją wykonania, naturalnym designem i niepowtarzalnym, duńskim stylem. Wykonane z najlepszych gatunków drewna: dąb, teak, akacja, wenge – zachwycają ekologicznymi inspiracjami, formą i doskonale współgrają z potrzebą łączenia nowoczesności z klimatyczną nutą aranżacji wnętrz. Skagerak to po prostu piękne, oryginalne wzornictwo i to „coś”, co sprawia że dom z produktami tej firmy wygląda absolutnie wyjątkowo. Design dla pokoleń!

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię