Dozownik do ciasta naleśnikowego Oxo Good Grips

11231000MLNYK OXO OXO
111.00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Czerwona Maszyna 2.0 Karolina Gil Natalia Kasperowicz Sp.J. z siedzibą w Krakowie (31-429), przy ul. Łukasiewicza 3. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
11231000MLNYK
Wymiary
Wysokość 18 cm
Szerokość 18 cm
Średnica 14 cm
Materiały
tworzywo sztuczne

Opis produktu

Dozownik do ciasta naleśnikowego Oxo Good Grips, z którym przygotowywanie słodkich naleśników lub innych wypieków stanie się dziecinnie proste!

Naczynie o pojemności 1 litra wyposażono w ręczny spust oraz wyjątkowy, silikonowy zawór ułatwiający porcjowanie ciasta. Dozowana porcja wylatuje przez umieszczony w dole naczynia otwór bez konieczności brudzenia dłoni. Zapomnij o kapaniu i niepożądanym wyciekaniu ciasta na płytę, lub patelnię.

Pokrywka dozownika może być użyta jako podstawka chroniąca kuchenny blat w trakcie gotowania. Dzięki umieszczonej na przezroczystej powierzchni dozownika miarce możesz wykorzystać go do porcjowania innych składników jak mąka, cukier lub mleko.

Możliwość szybkiego rozłożenia produktu pomoże w czyszczeniu poszczególnych elementów.

Produkt jest wolny od szkodliwych związków BPA.


Cechy produktu:

  • kolor - czarny
  • materiał - tworzywo sztuczne
  • pojemność - 1 litr
  • wysokość - 18 cm
  • szerokość - 18 cm
  • średnica - 14 cm

Marka

Produkty amerykańskiej marki OXO to kwintesencja funkcjonalności. Stworzone po to, aby życie stało się łatwiejsze i przyjemniejsze. Projektowane zgodnie z filozofią projektowania uniwersalnego, co znaczy, że twórcy niemalże stają na głowie aby wszystkie przyrządy były odpowiednie dla jak największej grupy konsumentów- ludzi w każdym wieku, z różnymi potrzebami. Od 25 lat OXO zgromadziło 150 międzynarodowych nagród za design, opakowania oraz wizerunek firmy. Obecnie dostępne jest ponad 850 produktów z różnych kategorii, które umilą codzienne czynności.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię