Dozownik do mydła Blomus Ara 150 ml, biały

68851 Blomus Blomus
239.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
68851
Wymiary
Ø 7,5 cm
wysokość 17 cm
pojemność 150 ml
Materiały
Stal szlachetna, polystone (sztuczny kamień)

Opis produktu

Dozownik do mydła marki Blomus z kolekcji Ara o pojemności 150 ml. Wykonany ze stali szlachetnej oraz tworzywa w białym kolorze, imitującego kamień – polystone. Matowa struktura nadaje dozownikowi dodatkowej elegancji. Produkt został wyposażony w precyzyjny mechanizm, dozujący zawsze odpowiednią porcję mydła. Zewnętrzną część produktu należy czyścić przy pomocy ciepłej wody z delikatnym mydłem w płynie.

Blomus to niemiecka firma stawiająca na elegancję i prostotę. Projektanci tej marki za cel obierają sobie przede wszystkim funkcjonalność, za którą idą nowatorskie rozwiązania designerskie.

Marka

Bardzo dobrej jakości wyposażenie wnętrz? Na pewno niemiecka marka Blomus! Nowoczesne akcesoria łazienkowe, akcesoria kuchenne, oraz akcesoria do salonu i ogrodu to specjalność firmy Blomus sks designe. Ich projekty wyróżniają się ciekawą formą, profesjonalnym wykonaniem z najlepszej jakości stali nierdzewnej 18/10 i starannym wykończeniem. W kolekcjach marki Blomus istnieje harmonia pomiędzy formą, a funkcją, która nie kojarzy się jednak ze stylistycznym chłodem. Hasło „Living Function” wyznacza cel, określając tym samym wymagania wobec designerskich rozwiązań.  

Projektant

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię