Dozownik do mydła Blomus Areo 110 ml, polerowany

68813 Blomus Blomus
299.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
68813
Wymiary
8,5 x 5,5 x 11,5 cm
pojemność 110 ml
Materiały
Stal szlachetna, tworzywo sztuczne
Wykończenie
błyszczące

Opis produktu

Dozownik do mydła marki Blomus z serii Areo 110 ml. Wykonany z wysokiej jakości materiałów: szlachetnej stali polerowanej, wykończony tworzywem sztucznym. Użyte materiały zapewniają trwałość i odporność na zabrudzenia. Elegancki i ponadczasowy design dozownika sprawia, że doskonale skomponuje się z wystrojem łazienki. Wystarczy delikatnie nacisnąć, aby wycisnąć odpowiednią ilość mydła.
Niemiecka marka Blomus harmonijnie łączy nowoczesną formę i funkcjonalność produktów. Ich hasło „Living Function” wyznacza cel, określając tym samym wymagania wobec designerskich rozwiązań. Akcesoria tej marki wyróżnia wysoka jakość wykonania. Głównym materiałem wykorzystywanym do tworzenia jest stal nierdzewna, której elegancja jest ponadczasowa.

Kolekcja: Blomus Areo

Zobacz kolekcję

Marka

Bardzo dobrej jakości wyposażenie wnętrz? Na pewno niemiecka marka Blomus! Nowoczesne akcesoria łazienkowe, akcesoria kuchenne, oraz akcesoria do salonu i ogrodu to specjalność firmy Blomus sks designe. Ich projekty wyróżniają się ciekawą formą, profesjonalnym wykonaniem z najlepszej jakości stali nierdzewnej 18/10 i starannym wykończeniem. W kolekcjach marki Blomus istnieje harmonia pomiędzy formą, a funkcją, która nie kojarzy się jednak ze stylistycznym chłodem. Hasło „Living Function” wyznacza cel, określając tym samym wymagania wobec designerskich rozwiązań.  

Projektant

Pełna nazwa: Flöz Industrie Design. Studio założone w 1989 r. przez Petera Golz'a i Olivera Wahl'a. Uważane jest za ikonę Niemiec. Sama nazwa (niemieckie słowo "Flöz" oznacza złoże) utożsamiana jest z rejonem Zagłębia Ruhry - tradycyjnie kojarzonym z ciężko pracującymi, pełnymi pasji ludźmi. Faktycznie, "zjeżdżając w dół" w trakcie przeglądania ich osiągnięć, napotykamy ogrom skrajnie różnych, uznanych projektów dla prestiżowych marek. Kaski rowerowe Cratoni i KED, torby, rakiety tenisowe i buty Adidas, pompki rowerowe SKS, świeczniki, lampiony, akcesoria kominkowe i łazienkowe Blomus, akcesoria do tenisa Andros, grille Enders... i na pewno dużo jeszcze przed nimi!

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię