Dozownik do mydła Joseph Joseph Presto

85137 Joseph Joseph Joseph Joseph
109.00 PLN
109,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
85137
Wymiary
Wysokość: 14 cm
szerokość: 7 cm
pojemność:250 ml
Materiały
Tworzywo sztuczne, stal nierdzewna
Ograniczenia

Opis produktu

Dozownik do mydła Joseph Joseph Presto sprawdzi się w łazience, albo w kuchni. Będzie dobrze wyglądał na umywalce lub zlewie, nadając elegancji otoczeniu. Niewątpliwie dla tego antracytowego cuda warto porzucić etykietowane opakowania z płynem.

Dozownik Presto wykonany został z tworzywa sztucznego. Posiada szeroką pomkę, która wykończona jest nierdzewną stalą. Pompkę można naciskać nadgarstkiem, zachowując w ten sposób zasady higieny. Podstawka dozownika jest antypoślizgowa, co jest jego niewątpliwym atutem - akcesoria łazienkowe niestety lubią zsuwać się ze śliskich powierzchni. Dodatkowo możliwe jest kontrolowanie ilości mydła przez okienko umieszczone u dołu.

Marka

Angielska firma - JOSEPH JOSEPH™ - została założona przez projektantów- braci bliźniaków - Antony i Richard’a Joseph’ów i koncentruje się na wytwarzaniu przełomowych, innowacyjnych artykułów gospodarstwa domowego. W ofercie Joseph Joseph początkowo znajdowały się tylko akcesoria kuchenne, z czasem jednak poszerzono asortyment o funkcjonalne rozwiązania do przechowywania i estetyczne akcesoria łazienkowe. Bracia mówią: „Innowacje są sercem wszystkiego co dzieje się w Joseph Joseph. Dlatego stawiamy sobie cel - zidentyfikowanie problemów życia codziennego i zlikwidowanie ich poprzez umiejętne zaprojektowanie przedmiotu”

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię