Dozownik do mydła z pompką Joseph Joseph Presto™, biały

70532 Joseph Joseph Joseph Joseph
129.00 PLN
129,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
70532
Wymiary
16 x 8 x 8 cm (wys. x szer. x gł.)
Materiały
tworzywo sztuczne, stal nierdzewna

Opis produktu

Dozownik do mydła z pompką Joseph Joseph Presto™ biały umożliwia komfortowe przechowywanie i dozowania mydła w płynie. Dolne, przezroczyste okienko pozwala kontrolować ilość mydła. Dozownik został wykonany z tworzywa sztucznego oraz szczotkowanej stali nierdzewnej. Jest odporna na odbicia palców.


Antypoślizgowa podstawa pozwala uniknąć przemieszczania się dozownika. Jego pojemność wynosi 350 ml, z kolei wymiary – 16 x 8 x 8 cm. Szeroka pompka umożliwia komfortowe naciskanie, nie tylko palcami, ale również nadgarstkiem.


Dozownik do mydła z pompką Joseph Joseph Presto™ biały wyróżnia się nie tylko jakością, ale także ciekawym stylem. Posiada klasyczną formę i dwa, dobrze korespondujące ze sobą kolory – biel i srebro.

Marka

Angielska firma - JOSEPH JOSEPH™ - została założona przez projektantów- braci bliźniaków - Antony i Richard’a Joseph’ów i koncentruje się na wytwarzaniu przełomowych, innowacyjnych artykułów gospodarstwa domowego. W ofercie Joseph Joseph początkowo znajdowały się tylko akcesoria kuchenne, z czasem jednak poszerzono asortyment o funkcjonalne rozwiązania do przechowywania i estetyczne akcesoria łazienkowe. Bracia mówią: „Innowacje są sercem wszystkiego co dzieje się w Joseph Joseph. Dlatego stawiamy sobie cel - zidentyfikowanie problemów życia codziennego i zlikwidowanie ich poprzez umiejętne zaprojektowanie przedmiotu”

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię