Dozownik do oliwy Alessi

PW01 Alessi Alessi
306.00 PLN
306,00 zł
Dostawa gratis
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
PW01
Wymiary
Pojemność 53 ml
17,5 x 7,5 x 6,3 cm
Materiały
Stal szlachetna polerowana
Ograniczenia

Opis produktu

Kapitalny w swej prostocie dozownik do oliwy marki Alessi: w kształcie ptaszka, którego ogon zaprojektowano na kształt pręcika – dzióbka, przez który nalewa się oliwy do sałatek, potraw greckich i innych pyszności. Całość polerowana na wysoki połysk. Wspólny pomysł szwajcarskiego projektanta Kobi Wiesendangera i sycylijskiego producenta oliwy Lorenzo Piccione.
Produkty marki Alessi pochodzące prosto z „Fabryki Włoskiego Designu” wyróżniają się niezwykłą formą, którą nadają im znani na całym świecie projektanci. To łączenie wysokich wymagań produkcyjnych z nowymi materiałami i niepowtarzalną estetyką wyglądu.

Marka

Alessi to główna linia tzw. „Fabryki Włoskiego Designu” określanej też często „fabryką snów”. Od 1921 pod szyldem Alessi powstaje wyjątkowe wzornictwo pełne świeżości, kreatywności i niepowtarzalnych form, które podobają się na całym świecie. Design excellence Alessi, to umiejętność łączenia wysokich wymagań produkcyjnych dot. akcesoriów użytkowych i dekoracyjnych z nowymi materiałami, estetyką i nieprzeciętną jakością produktów. Dla Alessi tworzy dziś ponad 200 projektantów z całego świata (m.in. E. Sottsass, R.Sapper, A. Castiglioni, A. Rossi, S. Giovannoni, E. Mari, oraz A. Mendini). Prestiżowe nagrody m.in: 2012 GOOD DESIGN™ Awards. 

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię