Dozownik do oliwy lub octu Emile Henry Natural Chic, czarny

EH790215 Emile Henry Emile Henry
179.99 PLN
179,99 zł
Dostawa od 12,00 zł
Wysyłka: natychmiast przy zamówieniu złożonym do godziny 12. Produkt dostępny w magazynie
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
EH790215
Wymiary
Ø 7,5 cm
Wysokość: 17,5 cm
pojemność 0,45 l
Materiały
Ceramika, metal

Opis produktu

Ceramika, z której wykonano dozownik, chroni zawartość przed szkodliwym działaniem światła, zapobiegając utracie właściwości oliwy.
Specjalny korek umożliwia precyzyjne dozowanie oliwy lub octu i jednocześnie chroni zawartość naczynia przed wyciekaniem i rozlewaniem, a także przed brudem.

Marka

Emile Henry to wyjątkowa, francuska ceramika, której początki produkcji sięgają 1850 r. i małego, rodzinnego warsztatu w południowej Burgundii. Z biegiem lat oferta Emile Henry powiększała się i dziś naczynia żaroodporne i akcesoria kuchenne tej marki są znane i cenione na całym świecie. W ofercie Emile Henry są obecnie także specjalistyczne naczynia do wypieku bagietek, terriny, czy pasztetów. Najwyższej jakości brytfanny ceramiczne otrzymuje się przez wypalanie w 1150 stopniach Celsjusza -  są wytrzymałe na uderzenia i odporne na zmiany temperatury.
W sklepie Czerwona Maszyna bardzo cenimy fakt, że produkty Emile Henry podlegają ręcznej kontroli jakości i są podpisane od spodu inicjałem pracownika, który je sprawdzał!

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię